ورود «بهنوش بختیاری» به تئاتر پس از کلاس فلسفه

ورود «بهنوش بختیاری» به تئاتر پس از کلاس فلسفه

کد خبر: ۲۲۲۰۴
بازدید : ۲۱۴۰
۲۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸
حمید امجد با اشاره به ماجرای آشنایی خودش با «بهنوش بختیاری» گفت: اولین مواجهه من با بهنوش بختیاری در کلاس فلسفه مدرن «بابک احمدی» بود.
 
به گزارش ایلنا، حمید امجد در نشست خبری نمایش «سه خواهر و دیگران» با اشاره به انتخاب بهنوش بختیاری برای ایفای نقش یکی از شخصیت‌های اصلی نمایش‌اش گفت: من هیچ وقت تلویزیون نداشتم و معمولا سریال‌ها و فیلم‌هایی را که در شبکه نمایش خانگی می‌آمد؛ نمی‌دیدم بنابراین چند کار بیشتر از او ندیده بودم.
 
امجد ادامه داد: در کلاس فلسفه مدرن بابک احمدی؛  خانم بختیاری را دیدم و با او حرف زدیم؛ باوجود اینکه من کارهای او را ندیده بودم اما بختیاری همه نمایشنامه‌های من را خوانده بود و کار‌هایم را هم دیده بود؛ اولین حرفی هم که به من زد این بود که می‌خواهم بازی در یک نقش واقعی را تجربه کنم.
 
او با اشاره به انتخاب بهنوش بختیاری برای نمایش «سه خواهر و دیگران» گفت: بهنوش بختیاری را به خاطر گیشه انتخاب نکردم او از جمله بازیگرانی است که سرشار از قابلیت است.
 
کارگردان نمایش «سه خواهر و دیگران» یادآور شد: من در کارنامه‌ام کاری را ندارم که بازیگری را صرفا به خاطر گیشه دعوت کرده باشم؛ فکر می‌کنم اینکه بگوییم کسی را به خاطر گیشه به کارم آورده‌ام توهین به کار و آن بازیگر است.
 
بهنوش بختیاری هم در این نشست خبری با اشاره به حضور خود در نمایش «سه خواهر و دیگران» گفت: خوب است که کارگردان‌ها به بازیگران اعتماد کنند و اجازه دهند پتانسیل خود را نشان دهند.
 
بختیاری خاطرنشان کرد: من همیشه از طرفداران حمید امجد بودم و کار‌هایش را دیده و خوانده بودم و می‌دانستم چقدر انسان، باسواد و عادل است؛ روزی که به من برای حضور در این نمایش تلفن شد داشتم سکته می‌کردم چون هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم با کارگردانی کار کنم که آنقدر دوستش دارم.
 
این بازیگر تلویزیون و سینما گفت: این متن آنقدر قوی و عمیق است که دیدگاه‌های تازه‌ای به من داد و توانستم وجوه دیگر بازی‌ام را پیدا کنم و مهارت‌هایم را تقویت کنم و نوع دیگری از بازی را تقویت کنم که بسیار خوب است و دلم می‌خواست آن را تجربه کنم.
 
بختیاری ادامه داد: آن اوایل تمرین هر روزه خیلی سخت بود اما کم کم یاد گرفتم و برایم مثل دانشگاه است؛ این اولین بار است که فهمیدم کلمه یعنی چه و اینکه هر کلمه‌ای چه بار و مفهومی دارد.
 
بهنوش بختیاری با بیان اینکه نمایش «سه خواهر و دیگران» کاری بسیار حرفه‌ای است، گفت: من موجود خوش‌شانسی هستم که در این کار بازی می‌کنم. چون کاری است که هیچ چیز بدی ندارد و با وجود همه سختی‌های شیرین‌اش به من خیلی خوش می‌گذرد.
 
نشست خبری نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی «حمید امجد» با حضور کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگران کار و همچنین طراح صحنه و لباس و آهنگساز آن، ظهر امروز (سه‌شنبه) در تئا‌تر شهر برگزار شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین