مجرم و قاتل سابقه دار، متولد 1367

مجرم و قاتل سابقه دار، متولد 1367

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به دستگیری اعضای باند سرقت مسلحانه طلافروشی خانی‌آباد، از به دام افتادن یک قاتل فراری در جریان این دستگیری خبر داد.
کد خبر: ۲۸۹۵
بازدید : ۱۴۹۵
۰۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به دستگیری اعضای باند سرقت مسلحانه طلافروشی خانی‌آباد، از به دام افتادن یک قاتل فراری در جریان این دستگیری خبر داد.

آریا حاجی زاده با اشاره به پرونده سرقت مسلحانه از طلافروشی منطقه خانی آباد - خیابان ماهان، ضمن اشاره به کشف تمامی طلا و جواهرات سرقت شده از طلافروشی، به کشف دومین پرونده جنایت در این پرونده اشاره و عنوان داشت: در زمان دستگیری چهار متهم پرونده سرقت مسلحانه، یکی از متهمین خود را با هویت مجعول داوود گودرزی معرفی می‌کند که در ادامه تحقیقات هویت واقعی وی به نام دانیال . د (متولد 1367) شناسایی و در بررسی سوابق موجود در بانک اطلاعات مجرمان سابقه دار مشخص می‌شود که وی به اتهام مشارکت در قتل عمد در شهرستان بروجرد، از اردیبهشت ماه سال گذشته تحت تعقیب پلیس آگاهی شهرستان بروجرد قرار داشته است.

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح پرونده قتل شهرستان بروجرد در سال 1393، عنوان داشت: در تاریخ 7 اردیبهشت سال قبل، وقوع یک فقره تیراندازی منجر به جنایت به پلیس آگاهی شهرستان بروجرد ارجاع شد که در آن شخصی با هویت مشخص (60 ساله) بر اثر اصابت چند گلوله شلیک شده از اسلحه جنگی کلاش به قتل رسیده بود. در تحقیقات به عمل آمده توسط همکاران ما در پلیس آگاهی بروجرد، پسر مقتول به عنوان مظنون دستگیر شد و در تحقیقات تکمیلی به استخدام فردی به نام حسین جهت قتل پدرش در ازای دریافت مبلغ 50 میلیون تومان اعتراف کرد. بلافاصله حسین نیز در همان زمان دستگیر و ضمن اعتراف صریح به مشارکت در جنایت در قبال دریافت پول از پسر مقتول، عامل اصلی جنایت را یکی از دوستانش به نام دانیال معرفی کرد اما این شخص (دانیال) با اطلاع از دستگیری حسین، از آن زمان متواری می‌شود.

حاجی زاده با اشاره به اعتراف صریح دانیال به ارتکاب جنایت، عنوان داشت: پس از شناسایی هویت واقعی متهم (دانیال) به عنوان متهم تحت تعقیب پرونده قتل، بلافاصله هماهنگی لازم با پلیس آگاهی بروجرد انجام و اطلاعات این پرونده جهت انجام تحقیقات از متهم در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت؛ با انجام تحقیقات، متهم که در اظهارات اولیه مدعی ارتکاب جنایت توسط همدست خود (حسین) شده بود، ضمن اعتراف صریح به ارتکاب جنایت به کارآگاهان عنوان داشت: روز هفتم اردیبهشت ماه سال 93، هوا تاریک شده و مقتول نیز در مسیر بازگشت به محل سکونت خود بود؛ حسین راننده موتور و من نیز در حالیکه یک قبضه اسلحه جنگی کلاش به همراه خود داشتم، ترک نشین او بودم. زمانیکه مقتول داخل کوچه شد، حسین با موتور به او نزدیک شد و من رگبار گلوله را به روی او بستم که چند گلوله به مقتول برخورد کرد و ما نیز به سرعت از محل فرار کردیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین