چرا همسر پورحیدری بهترین گزینه برای استقلال است؟

چرا همسر پورحیدری بهترین گزینه برای استقلال است؟

فریده شجاعی جدی‌ترین گزینه برای جایگزینی همسر فقیدش است که گزینه مطلوبی هم می‌تواند باشد.
کد خبر: ۲۹۹۵۲
بازدید : ۱۴۴۹
۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱
فریده شجاعی جدی‌ترین گزینه برای جایگزینی همسر فقیدش است که گزینه مطلوبی هم می‌تواند باشد.
 
به گزارش خبرآنلاین، فریده شجاعی شاید اولین بانوی ورزشی باشد که بعد از انقلاب عضو هیات مدیره استقلال می شود. البته شاید همین حالا بگویید که پیش از او عشرت شایق عضو هیات مدیره استقلال بوده است.

نماینده مردم تبریز که در ابتدای دولت محمود احمدی نژاد، مدتی عضو هیات مدیره آبی ها بود اما او هم حضورش در هیات مدیره تیم های ورزشی نه به خاطر توانایی های ورزشی که به خاطر جایگاه نمایندگی اش بود و خیلی نقشی در امورات ورزشی تیم نداشت.
 
فریده شجاعی اما می تواند جایگزینی برای منصور پورحیدری باشد که وزنه ای کلیدی در استقلال بود. پورحیدری که در هیات مدیره این تیم پرطرفدار حق امضاء داشت، کسی بود که در تصمیم سازی ها به دلیل پیشینه استقلالی اش می توانست بهترین تصمیم ها را بگیرد.

فریده شجاعی که سال ها سابقه مدیریت ورزشی دارد، کمتر از مرحوم پورحیدری هم در استقلال نبوده. او از ابتدای دهه 50 یکی از ستاره های تیم بسکتبال بانوان باشگاه تاج بوده است. تیمی که هدایتش را عنایت الله آتشی بر عهده داشت. اصلا آشنایی این دو هم از همان تیم شکل گرفت و زندگی شان را پایه گذاشتند.
 
فریده شجاعی که در دوران مدیریتش در فوتبال بانوان فدراسیون فوتبال، تیم فوتسال بانوانش توانست اوج بگیرد، نایب قهرمان آسیا شود و مسیر رو به رشدی داشته باشد، حالا در شرایطی که مدیر آبی ها در تصمیمی جنجالی، تیم فوتبال بانوان استقلال را تعطیل کرده است، می تواند با حضور در هیات مدیره تیم، نقش مهمی داشته باشد در سامان دهی بخش ورزش بانوان باشگاه. این البته کمترین نقشی است که حضور این بانوی ورزشی در مجموعه مدیریتی استقلال خواهد داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین