4 نفر در سانحه رانندگی تونل دلا در آتش سوختند

4 نفر در سانحه رانندگی تونل دلا در آتش سوختند

ساعتی قبل بر اثر سانحه رانندگی در مسیر شهرستان اندیکا به شهرکرد دو خودروی وانت نیسان در تونل دلا با هم برخورد کرده که هر دو خودرو دچار آتش سوزی شدند.
کد خبر: ۳۰۹۲
بازدید : ۱۲۰۶
۰۳ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱
ساعتی قبل بر اثر سانحه رانندگی در مسیر شهرستان اندیکا به شهرکرد دو خودروی وانت نیسان در تونل دلا با هم برخورد کرده که هر دو خودرو  دچار  آتش سوزی شدند.   
 
به گزارش تابناک بگفته ی شاهدان عینی، دود غلیظی از ورودی تونل دلا مشاهده شده است که حاکی از آتش گرفتن خودروها پس از سانحه بوده است.   
 
بگفته ی فرمانده پلیس راه خوزستان، در این تصادف هر دو وانت نیسان ضمن برخورد با یکدیگر در آتش سوختند.
 
بنابر اعلام منابع آگاه در این سانحه رانندگی 5نفر  در آتش سوختند. در عین حال مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان از کشته شدن4 نفر و زخمی شدن 3 نفر در این حادثه خبر داده است.
 
بنا بر اطلاعات واصله در این حادثه چهار نفر در آتش سوختند و یک نفر از سرنشینان خودروها نیز ناپدید شده است که گمانه زنی ها حاکی از سوخته شدن این فرد دارد.
 
شاپور باقری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیکا در گفتگو با خبرنگار ما گفت: سانحه رانندگی که در تونل دلا واقع در محور اندیکا-شهرکرد رخ داد موجب انفجار هر دو خودروی وانت نیسان شد که در این حادثه 4 نفر کشته و 3نفر به شدت زخمی شدند.
 
وی افزود: مصدومین برای مداوا به بیمارستان مسجدسلیمان منتقل شده اند.
 
باقری در خصوص علت بروز این سانحه رانندگی گفت: یکی از خودروها بدلیل انحراف به چپ با خودوری وانت دیگر برخورد کرده که بدلیل شدت حادثه هر دو خودرو دچار انفجار و آتش سوزی شدند.
 
مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان هم گفت: در سانحه تصادف در جاده اندیکا به شهرکرد در صبح سه شنبه چهار نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.
 
رضا رفیعی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این حادثه ساعت 10 و 10 دقیقه سه شنبه بر اثر برخورد دو دستگاه وانت مزدا در داخل تونل دلا در محدوده شهرستان اندیکا در شمال خوزستان بوقوع پیوست.
 
وی گفت: مجروحان برای درمان به بیمارستان اندیکا منتقل شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین