جنجال جدید ایوانکا ترامپ در فضای مجازی

جنجال جدید ایوانکا ترامپ در فضای مجازی

دختر رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در حاشیه جنجال به راه افتاده به دلیل قانون ضد مهاجرت پدر خود اقدام به انتشار تصویری از لباس پر زرق و برق خود کرد.
کد خبر: ۳۳۲۹۱
بازدید : ۷۶۵۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱
دختر رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در حاشیه جنجال به راه افتاده به دلیل قانون ضد مهاجرت پدر خود اقدام به انتشار تصویری از لباس پر زرق و برق خود کرد.
 
به گزارش ایلنا، «ایوانکا ترامپ» دختر رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در سایه جنجال‌های پیش‌آمده در نتیجه صدور دستور اجرایی توسط پدر خود در خصوص عدم صدور روادید و جلوگیری از ورود اتباع هفت کشور ایران، عراق، سوریه، یمن، لیبی، سودان و سومالی را به بهانه جلوگیری از ورود تروریست‌ها به خاک ایالات متحده آمریکا به مدت 90 روز و همچنین موج گسترده‌ای از اعتراضات پیش آمده در محافل سیاسی و مدنی ایالات متحده و همچنین خارج از این کشور، اقدام به رونمایی از لباس جدید و پرزرق و برق خود کرد.
 
وی در صفحه توئیتر خود از لباس نقر‌ه‌ای رنگ و پر‌زرق و برقش در کنار «جرد کوشنر» همسر خود عکسی منتشر کرد که نشان از حضور وی و همسرش در یک مهمانی پر تجمل دارد.
 
انتشار این عکس در صفحات مجازی، خصوصا درست زمانی که موج اعتراض‌های گسترده نسبت به اقدام دونالد ترامپ در برخورد با اتباع هفت کشوری که نام آن‌ها ذکر شد، باعث به وجود آمدن واکنش‌های شدید و بعضا تندی توسط کاربران صفحات اجتماعی شد.
 
ایوانکا که به تجمل‌گرایی شهرت دارد در هفته‌های اخیر اقدام به رونمایی از دستبند و عینک خود کرد که قیمت‌های نجومی این اشیا نشان‌دهنده تجمل پرستی بیش از حد و اندازه دختر رئیس‌جمهور آمریکاست.
 
وی همچنین برای طراحی لباس برای مراسم تحلیف پدرش از طراحانی که برنده جایزه اسکار شده‌اند، استفاده کرد.
 
یکی از کاربران توییتر در زیر این عکس ایوانکا نوشته است: «درست در زمانی که کوکان سوریه در حال کشته شدن هستند تو در حال خوشحالی و لذت بردن از خانه جدید خود در واشنگن هستی».
 
کاربر دیگری نیز با اشاره به جنجال به راه افتاده در آمریکا در نتیجه صدور قانون ضد مهاجرت ترامپ به نقل از ایوانکا در زیر عکس وی نوشته است: «پدر من با کمک اراذل‌ و اوباش‌هایش در حال به آتش کشیدن کشور است ولی شما به این لباس من نگاه کنید».
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه