مرگ مرد نیجریه‌ای با ۸۶ همسر در ۹۳ سالگی

مرگ مرد نیجریه‌ای با ۸۶ همسر در ۹۳ سالگی

کد خبر: ۳۳۳۱۳
بازدید : ۹۳۲
۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۱
یک روحانی سابق در نیجریه که دست کم ۸۶ همسر داشت در سن ۹۳ سالگی درگذشت.

به گزارش بی بی سی، گزارش شده است که محمد بلو ابوبکر، در منزلش در مرکز نیجریه به دلیل یک بیماری ناشناخته مرده است.

مرگ مرد نیجریه‌ای با ۸۶ همسر در ۹۳ سالگی

روزنامه "دیلی تراست" در مطلبی در این باره نوشته است که او که در سال ۲۰۰۸ دارای ۸۶ همسر بود و به همین خاطر در کانون توجه رسانه‌ها قرار داشت، به هنگام مرگش ۱۳۰ زن داشته است.

به گزارش همین رسانه برخی از این زنان باردار هستند.

بی بی سی در سال ۲۰۰۸ در گزارشی نوشت که محمد ابوبکر ۱۷۰ فرزند دارد؛ اما روزنامه "دیلی تراست" در گزارش خود گفته است که آقای ابوبکر ۲۰۳ فرزند از خود بجا گذاشته است.

تعدادی از زنان ابوبکر که بی بی سی با آنها در سال ۲۰۰۸ دیدار و گفتگو کرده بود گفتند که آنها با آقای ابوبکر وقتی که برای کمک به درمان بیماریشان پیش وی رفتند، آشنا شدند. به گفته آنها آقای ابوبکر بیماری آنها را شفا داده بود.

ابوبکر گفت: "من به دنبال آنان (همسرانم) نرفتم؛ آنها پیش من آمدند. فکر می‌کنم که خدا از من خواست تا این کار را انجام بدهم. و من هم با آنها ازدواج کردم."

قناعت محمد بلو که ۲۰ سال است همسر ابوبکر است در سال ۲۰۰۸ به بی‌بی‌سی گفت که وی ابوبکر را وقتی که در دبیرستان بود ملاقات کرد. به گفته وی، مادرش او را برای مشورت پیش ابوبکر برده بود و سپس ابوبکر از او تقاضای ازدواج کرد."

قناعت به بی‌بی‌سی گفت: "من گفتم که نمی‌توانم با یک مرد مسن ازدواج کنم. اما او پاسخ داد که این دستوری مستقیم از سوی خداست."

چنین ادعاهایی باعث شد تا مقامات اسلامی کشور، خانواده او را یک فرقه بنامند.
برچسب ها: نیجریه همسر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین