خط و نشان پلیس برای کاروان‌های عروسی
حق ندارید باعث کندی عبور و مرور شوید

خط و نشان پلیس برای کاروان‌های عروسی

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: کاروان های عروسی که با سرعت کم خود موجب کندی عبور ومرور، ترافیک و انسداد مسیر شوند، طبق قانون برای هر یک از خودروها مبلغ 400 هزار ریال جریمه درنظر گرفته شده است.
کد خبر: ۳۵۱۷
بازدید : ۱۷۱۳
۱۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
فرادید| رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: کاروان های عروسی که با سرعت کم خود موجب کندی عبور ومرور، ترافیک و انسداد مسیر شوند، طبق قانون برای هر یک از خودروها مبلغ 400 هزار ریال جریمه درنظر گرفته شده است.
 
سرهنگ مراد مرادی افزود: طبق ماده 128 آیین نامه راهنمایی و رانندگی، رانندگان حق ندارند در راه ها آنقدر با سرعت کم حرکت کنند که باعث کندی عبور و مرور یا نابسامانی شوند.
 
وی گفت: طبق جدول جرایم رانندگی حرکت عمدی به موازات اتومبیل دیگر به نحوی که موجب کندی و انسداد ترافیک شود مبلغ 400 هزار ریال جریمه دارد.
 
سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه حرکت دسته جمعی و کاروانی در سطح معابر و شبکه بزرگراهی ممنوع است و در نهایت وقوع تصادف را به دنبال دارد افزود: در سال گذشته کاروان های عروسی موجب وقوع دو فقره تصادف منجر به فوت و جرح شدند.
 
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه پلیس مخالف شادی مردم نیست بلکه از شادی آن ها استقبال کرده و خود را نیز در این شادی سهیم می داند توصیه کرد: کاروان های عروسی به هنگام شادی ضمن احترام به حقوق دیگر افراد مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شیرینی یک روز شاد و خاطره انگیز را به کام خانواده های خود تلخ نکنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مجتبي زرگر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
0
0
با سلام. لطفا اين قانون را در رسانه هاي عمومي تلويزيون . راديو جرايد پر تيراژ نيز اطلاع رساني و در تمام شهرها برخورد گردد. واقعا مشكل آفرين و اعصاب خورد كن هستند. شادي هم حدي داره از ساعت 5 عصر تا 11 شب واقعا كمه كه داد و بي دادشان را هم به خيابان مي كشانند . اصلا كه چي شود. اي مردم بدانيد كه ...
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین