کودکان داعشی چگونه آدم می‌کشند؟
نشئگی با کوکائین برای جنایت

کودکان داعشی چگونه آدم می‌کشند؟

یک متخصص تروریسم ادعا کرد امکان دارد پسر جوانی که در یکی از فیلم های داعش سر افسری سوری را با چاقو به شکلی فجیع می برد، در حال طبیعی نبوده و در نشئگی ناشی از مت آمفتامین ها یا کوکائین مرتکب جنایت شده باشد.
کد خبر: ۳۵۵۶
بازدید : ۱۰۳۷۴
۱۶ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
فرادید| یک متخصص تروریسم ادعا کرد امکان دارد پسر جوانی که در یکی از فیلم های داعش سر افسری سوری را با چاقو به شکلی فجیع می برد، در حال طبیعی نبوده و در نشئگی ناشی از مت آمفتامین ها یا کوکائین مرتکب جنایت شده باشد.

از سوی دیگر تازگی ها احتمال استفاده داعشی از مواد مخدر خاص آزمایشگاهی جدید برای وحشی تر شدن در یک روزنامه بلغاری مطرح شده است.
   
در فیلم منتشر شده داعشی ها پسرکی که سنش کمتر از 10 سال به نظر می رسد در حالی که به دوربین خیره شده است ابتدا با چاقو خرخره این اسیر را می برد و سپس او را باسینه به زمین می کوبد تا به طور کامل سرش را از تنش جدا کند. اسیر در این فیلم دست بسته و تسلیم است و تقلایی برای فرار نمی کند تا وقتی که سرانجام پسر شروع به بریدن سرش می کند و او در حال جان کندن دست و پا می زند.
 
به گزارش جام جم، ویل گدس، متخصص شناخت تروریسم و بنیانگذار شرکت پژوهشی در همین حوزه در گفتگو با روزنامه انگلیسی میرور توضیح می دهد که هیچ ترس یا اندوهی در صورت این پسر به چشم نمی خورد و همین چهره بی تفاوت گواهی است بر این که او احتمالا تحت تاثیر مواد مخدری مانند مت آمفتامین یا کوکائین بوده است.
 
همچنین شواهد قوی وجود دارد که ثابت می کند داعشی ها نه تنها به سربازان شان مواد مخدر محرک برای رفتارهای خشن می دهند بلکه به اسرای اعدامی نیز مواد مخدری می خورانند که آنها را مطیع و آرام کنند تا هنگام اعدام بی تابی و تقلا نکنند.
 
تصاویر این کودک جلاد، به گواه روزنامه میرور از منطقه پالمیرای سوریه گرفته شده است و بعید نیست که سایر کودکان جلاد داعشی هم در جنایت های شان از مواد مخدر خاص استفاده کرده باشند هرچند این گروه ها به عنوان نسل بعدی تروریست های داعش، به شدت تحت آموزش های ویژه برای قتل های بی رحمانه و بدون پشیمانی قرار دارند تا نسل بعدی جنایت های هولناک تری مرتکب شوند.
 
با این حال برخی رسانه های خارجی به نقل از منبعی آگاه مدعی اند که آنچه داعشی ها برای جنایت مصرف می کنند یک ماده مخدر جدید آزمایشگاهی است برای نمونه باشگاه خبرنگاران جوان امروز به نقل از یک مجله بلغاری ادعا کرده است که این ماده مخدر در آزمایشگاه های مخصوص ناتو در کشور بلغارستان تولید می شود و حدود 19 سال پیش، استفاده از آن ممنوع شده بود اما نیروهای داعش آن را بار دیگر تولید کرده اند چرا که مصرف آن منجر به بی رحمی و وحشی گری بیشتر داعشی ها می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین