راز شلیک‌های آدمکش اجاره‌ای

راز شلیک‌های آدمکش اجاره‌ای

شلیک های یک آدم کش اجاره‌ای کافی بود تا مرد جوان به کام مرگ فرو رود.
کد خبر: ۳۶۳۹
بازدید : ۱۰۱۱
۱۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹
شلیک های  یک آدم کش اجاره‌ای کافی بود تا مرد جوان به کام مرگ فرو رود.
 
به گزارش ایران، مرد تیرانداز با کمین بر سر راه قربانی حادثه با شلیک یک گلوله به زندگی او پایان داد.
 
 اواسط هفته قبل بود که صدای شلیک گلوله ای رانندگان خودرو‌های عبوری در جاده قائمشهر به بابل را وحشت زده کرد. آنان وقتی خود را بر بالین مرد جوان که گلوله به سینه اش اصابت کرده بود رساندند او نیمه جان روی زمین افتاده بود.
 
با تماس یکی از حاضران در محل حادثه پلیس بابل در جریان ماجرای شلیک  قرار گرفت و در قالب اکیپی خود را به محل حادثه رساند.
 
با شروع بررسی‌های مأموران مشخص شد که عامل تیر اندازی در یک غافلگیری جوان بابلی را هدف قرار داده و او را به این روز انداخته است.
 
با هماهنگی‌های قضایی پیکر نیمه جان قربانی حادثه به بیمارستان منتقل شد  اما او بعد از یک روز از آغاز مداوا از سوی پزشکان و با وجود اقدامات انجام گرفته از سوی تیم پزشکان به دلیل شدت جراحت و خونریزی ناشی از اصابت گلوله روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.
 
مرگ این مرد جوان در حالی رخ داد که او به هوش نیامده و نتوانست کلمه ای درباره ماجرای تیراندازی به خود را برای پلیس بازگو کند.
 
در همین ارتباط بود که با دستور بازپرس ویژه قتل بابل تجسس‌های ویژه کارآگاهان جنایی بابل برای به دست آوردن ردی از عامل شلیک آغاز شد.
 
در حالی که تنها 5 روز از شلیک مرگبار به قربانی حادثه می گذشت و پلیس سرنخ‌های قوی‌ای درخصوص عامل تیراندازی در اختیار نداشت فاش شدن راز یک اختلاف خانوادگی پرده از راز اجیر
کردن آدمکش برداشت.
 
مأموران با بدست آوردن این سرنخ حرکات و رفتار مردی به نام محمد را که از قبل با قربانی حادثه درگیری خانوادگی داشت تحت مراقبت‌های نامحسوس خود قرار دادند.
 
در جریان این اقدامات بود که متوجه تماس‌های مشکوک مرد شروری به نام مهدی با وی شدند. بر اساس تحقیقات پلیس این مرد قوی هیکل از افراد شرور منطقه بود.
 
با تحت مراقبت قرار دادن او مأموران مخفیگاهش را در اطراف شهر بابل شناسایی و او را در آنجا به دام انداختند.
 
وقتی مأموران با انکارهای متهم بازداشت شده درباره اطلاع از ماجرای تیراندازی و قتل جوان 25 ساله بابلی روبه رو شدند به بررسی مخفیگاه وی پرداخته و تفنگی که با آن پسر جوان هدف قرار گرفته بود را پیدا کردند.
 
جوان قوی هیکل که راز شلیک مرگبار خود را فاش شده می دیـــد و  می دانست پلیس برای مجرم شناختن او دلایل و مدارک و مستندات غیرقابل انکاری در اختیار دارد لب به اعتراف گشود و فاش کرد که مرد جوانی به نام محمد با پرداخت پول او را برای هدف قرار دادن قربانی جنایت اجیر کرده است.
 
سرهنگ سید محسن جعفری فرمانده پلیس بابل در باره جزئیات بازداشت عاملان این جنایت گفت: در پی تیراندازی گروهی ناشناس به فردی به نام «حسن» 25 ساله در جاده قائمشهر به بابل که جراحت شدید وی را در پی داشت موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی بابل قرار گرفت.
 
از آنجایی که مصدوم به علت شدت جراحات وارده قادر به حرف نبود و یک روز بعد از این حادثه نیز به علت شدت صدمات وجراحات وارده جان باخت تلاش‌های پلیس برای شناسایی ودستگیری عاملان تیراندازی آغاز شد.
 
مأموران با بکارگیری منابع اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی موفق شدند پس از 5 روز تلاش شبانه‌روزی عامل این جنایت به نام «مهدی» را شناسایی و در عملیاتی وی را دستگیر کنند.
 
درادامه تحقیقات پلیسی  و کشف تفنگی که مقتول با آن به قتل رسیده بود در خانه این مرد، وی پرده از دست داشتن شخص دیگری در این ماجرا برداشت.
 
قاتل اجاره‌ای اعتراف کرد که از سوی شخصی به نام محمد که با مقتول درگیری خانوادگی داشته اجیر شده تا برای گرفتن انتقام به سمت وی شلیک کند.
 
به گفته سرهنگ جعفری ، درادامه  تحقیقات کارآگاهان پلیس  با هماهنگی قضایی «محمد» در عملیاتی دستگیر و در بازرسی از خانه وی نیز یک سلاح شکاری کشف شد.
 
سرهنگ جعفری تصریح کرد: این مرد نیز در بازجویی‌ها به دست داشتن در این جنایت اعتراف کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین