ولایتی به اظهارات جلیلی واکنش نشان داد

ولایتی به اظهارات جلیلی واکنش نشان داد

ریس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به اظهارات سعید جلیلی درباره برجام گفت: نظرات آنها نتیجه بررسی های خودشان و گروهی است که در مجلس برای بررسی دقیق برجام تشکیل شده.
کد خبر: ۳۶۴۵
بازدید : ۱۴۷۹
۱۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۲
یس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به اظهارات سعید جلیلی درباره برجام گفت: نظرات آنها نتیجه بررسی های خودشان و گروهی است که در مجلس برای بررسی دقیق برجام تشکیل شده.
 
به گزارش ایرنا، علی اکبر ولایتی روز سه شنبه در حاشیه دیدار با هیات علمی تحقیقاتی سوئیس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر این که دبیر سابق شورای امنیت گفته است که در متن برجام حداقل از 100 حق مسلم ایران چشم پوشی شده است، گفت: نظرات وی نتیجه بررسی خودشان است و گروهی که در مجلس تشکیل شده است، برای بررسی دقیق برجام است و این حق مجلس است که این کار را انجام دهد.
 
وی با بیان اینکه امیدواریم در نهایت به نتیجه ای برسند که به نفع جمهوری اسلامی ایران باشد افزود: بدون تردید نمایندگان مردم به این امری که مربوط به تعهدات جمهوری اسلامی در قضیه هسته ای است ذی حق هستند و امیدواریم که در این قضیه توفیقات لازم را داشته باشند و به نتیجه مطلوب برسند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین