قطع نخاع دختر فراری بعد از سقوط از پنجره

قطع نخاع دختر فراری بعد از سقوط از پنجره

دختر فراري هنگام فرار از پنجره ساختمان مسكوني در جنوب تهران سقوط كرد و قطع نخاع شد.
کد خبر: ۴۰۰۳
بازدید : ۲۱۸۲
۲۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸
دختر فراري هنگام فرار از پنجره ساختمان مسكوني در جنوب تهران سقوط كرد و قطع نخاع شد.
 
به گزارش جوان، شامگاه سه‌شنبه 17 شهريور ماه مأموران پليس از سقوط دختر جواني از ساختمان مسكوني در حوالي خيابان سي‌متري جي باخبر و راهي محل شدند. تحقيقات پليسي در محل حادثه نشان داد دختر 17 ساله‌اي به نام شهين لحظاتي قبل از پنجره طبقه اول ساختمان به خيابان سقوط كرده و براي درمان به بيمارستان منتقل شده است.
 
شهين در نخستين تحقيقات با طرح ادعايي گفت: سه روز قبل پسري به نام سياووش مرا فريب داد و به خانه‌اش برد. او سه روز مرا در خانه حبس كرد. او ساعتي قبل از حادثه در آپارتمان را به روي من قفل كرد و براي انجام كاري به بيرون رفت. من هم تصميم گرفتم از راه پنجره فرار كنم كه كنترل خودم را از دست دادم و سقوط كردم. پس از طرح اين شكايت مأموران پليس به دستور قاضي مدير روستا بازپرس شعبه ششم دادسراي جنايي پايتخت سياووش را شناسايي و بازداشت كردند.
 
 وي در بازجويي‌ها گفت: شهين دختر فراري بود. يك روز قبل از حادثه يكي از دوستانم تماس گرفت و خواست از اين دختر مراقبت كنم. از آنجايي كه برادرم به مسافرت رفته بود و كليد خانه‌اش نزد من بود، شيطان مرا وسوسه كرد و قبول كردم و او را به خانه برادرم بردم. صبح روز حادثه در حالي كه شهين داخل خانه بود، به محل كارم كه بنگاه املاك بود، رفتم. شب كه به خانه برگشتم همسايه‌ها موضوع سقوط آن دختر را به من گفتند.
 
وي در پايان مدعي شد: برادرم مقداري ارز در خانه داشت كه شهين در نبود من اين پول‌ها را پيدا كرده بود و قصد داشت از پنجره فرار كند كه اين اتفاق بد پيش آمد.
 
در حالي كه تحقيقات درباره اين حادثه ادامه داشت صبح ديروز پدر شهين به دادسراي جنايي آمد و از پسر جوان به اتهام ربودن دخترش شكايت كرد. او گفت: دخترم چند روز قبل از خانه فرار كرد اما پسر جوان  او را فريب داد و در خانه‌اش زنداني كرد تا اينكه دخترم مجبور شد از پنجره فرار كند. او بعد از اين مصدوم و به بيمارستان منتقل شد و در اين چند روز تحت درمان بود تا اينكه امروز تيم پزشكي اعلام كردند دخترم بر اثر سقوط قطع نخاع شده است و ديگر توان هيچ حركتي را ندارد به همين دليل به دادسرا آمدم و از پسر خطاكار شكايت دارم.
 
تحقيقات درباره اين حادثه به دستور قاضي مدير روستا ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین