(تصویر) صید یک هیولای دریایی در ژاپن

(تصویر) صید یک هیولای دریایی در ژاپن

هیراساکا هیروشی ماهیگیر ژاپنی به صید در آب های عمیق علاقه زیادی دارد . او اغلب عکس ماهی های بزرگی را که به دام انداخته است در توییتر منتشر می کند اما این بار او یک هیولا را صید کرده است.
کد خبر: ۴۱۲۸
بازدید : ۹۹۱۸
۲۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
هیراساکا هیروشی ماهیگیر ژاپنی به صید در آب های عمیق علاقه زیادی دارد. او اغلب عکس ماهی های بزرگی را که به دام انداخته است در توییتر منتشر می کند اما این بار او یک هیولا را صید کرده است.
 
به گزارش جام جم، هیراساکا هیروشی در آب های سواحل جزیره هوکایدو در شمال ژاپن موفق شد یک گونه باورنکردنی را از اعماق آب ها بیرون بکشد که گویی مستقیما از دوران ماقبل تاریخ به عصر حاضر آمده است.

(تصویر) صید یک هیولای دریایی در ژاپن 

در واقع، این یک گرگ ماهی به طول 2 متر است. معمولا طول این ماهی به طور متوسط از 1.2 متر بیشتر نیست. طول 2 متری این گرگ ماهی اندازه ای غیر معمول است که شاید دلیل آن فاصله نزدیک محل صید ماهی با نیروگاه اتمی فوکوشیما باشد.
 
باید یادآوری کرد که در سال 2011 در پی وقوع یک زلزله شدید به قدرت 8.9 درجه در مقیاس ریشتر که موجب بروز یک سونامی عظیم و بسیار بزرگ شد نیروگاه اتمی فوکوشیما آسیب فراوانی دید و با تخریب سه رآکتور این نیروگاه آب حاوی مواد رادیو اکتیو آب های اقیانوس را آلوده کرد.

(تصویر) صید یک هیولای دریایی در ژاپن 

آیا این آلودگی می تواند توضیحی برای اندازه غیر معمول این هیولای دریایی باشد؟
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین