(طنز) خاطره احمدی‌نژاد از سفر به مریخ

(طنز) خاطره احمدی‌نژاد از سفر به مریخ

"دکتر والنتینا تراشکووا، نخستین زن روسی در فضا، اعلام کرده که در سفر خود به فضا در عصر شوروی سابق، مسواکش را در زمین جا گذاشته بود."
کد خبر: ۴۱۳۷
بازدید : ۱۳۷۴
۳۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴
خبرآنلاین در مطلب طنزی نوشت:
 
"دکتر والنتینا تراشکووا، نخستین زن روسی در فضا، اعلام کرده که در سفر خود به فضا در عصر شوروی سابق، مسواکش را در زمین جا گذاشته بود."
 
با توجه به خبر فوق، مي توان حدس زد اگر افراد زير به فضا بروند، چه چيزهايي را در زمين جا مي گذارند:

 
سعيد جليلي  
چيزي جا نمي گذارد، منتها به محض خارج شدن از جو زمين، برگه اي پيدا مي كند كه روي آن يكي از نقدهاي جدي اش به برجام را يادداشت كرده بوده و يادش رفته بوده در جلسات نقد برجام، آنرا بيان كند. پس بلافاصله با فضا پيما به سمت ساختمان مجلس در ميدان بهارستان، دنده عقب مي گيرد!
 
هاشمي رفسنجاني
يادش مي افتد قلم و كاغذ براي ثبت خاطراتش از فضا را همراه نياورده. پس تصميم مي گيرد به سمت زمين برگردد، اما ناگهان متوجه مي شود الان همين اتفاق خودش شده خاطره!  
 
علي لاريجاني
يادش مي افتد صندلي رياست مجلس را همراه نياورده ولي بعد با خيال راحت به صندلي فضا پيما تكيه مي زند چون به خاطر مي آورد قبل از ترك مجلس، روي صندلي به تعداد كافي پونز ريخته و كسي نمي تواند در غيابش تكيه بر جاي بزرگان بزند، آن هم به گزاف!  
 
محمود احمدي نژاد  
يادش مي افتد اسنادي را كه از كانديداي رييس جمهوري مريخ داشته و قرار است آنرا در مناظره شبكه "مريخ تي وي" رو كند، در زمين جا گذاشته... پس به راننده فضا پيما مي گويد سروته کن! راننده فضاپيما مي گويد اين برخلاف مقررات است. احمدي نژاد گوشه كاغذي را به او نشان مي دهد. راننده فضا پيما در حاليكه مي گويد: "تو رو خدا به كسي نگي ها!" به سمت ميدان نارمك دور مي زند!  
 
محمد رضا نعمت زاده (وزير صنعت)
جهت مبارزه با كمپين خريد و فروش خودروي صفر، به جاي فضا پيما با يك دستگاه پرايد راهي فضا مي شود. در راه با يك سفينه تصادف مي كند و سفينه تا شيشه جلو جمع مي شود ولي پرايد بدون هيچ آسيبي مي خواهد به راهش ادامه دهد كه جناب وزير يادش مي افتد مدارك خودرو و گواهي نامه اش را در خانه جا گذاشته. اين جاست كه به خاطر فقدان مدارك مربوطه، توسط پليس فضايي به نزديك ترين ايستگاه فضايي هدايت مي شود.
 
بابك زنجاني
بازپرس و شاكي و مدعي العموم و كلي بدهي را جا مي گذارد و مي رود!
 
محمد جواد ظريف  
متوجه مي شود نسخه اصلي برجام را جا گذاشته. ابتدا خيلي نگران مي شود ولي بعد خوشحال مي شود كه آنرا جا گذاشته، چون با خودش احتمال مي دهد شايد در آينده يكي از مخالفان برجام يا فرزندان آنها يا نوه هاي شان يا نوادگان شان بخواهند نگاهي به متن آن بيندازند و ببينند اجدادشان، قرن ها دقيقا داشتند با چي مخالفت مي كردند؟!  
 
امير تتلو  
به محض خارج شدن از جو، يادش مي آيد او يك خوانند زيرزميني است و، وجود يك خواننده زير زميني در فضا، همان قدر عجيب و خطرناك است، كه يك ماهي بخواهد از كف دريا، برود نوك قله اورست! اين جاست كه ناگهان اكسيژن و لايك هواداران خون تتلو به شدت پايين مي آيد، و او چاره اي ندارد جز اين كه سر فضاپيما را به سمت زير زمين كج كند!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین