۵ شیوه فوری برای افزایش انرژی در آغاز روز

۵ شیوه فوری برای افزایش انرژی در آغاز روز

روش‌های متعددی برای افزایش سطح انرژی بدن شما در زمانی که انرژی تان به اتمام رسیده و تمرکز کردن برایتان دشوار شده است، وجود دارد. بهترین گزینه‌ها برای افزایش سطح انرژی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شروع روزی عالی، در زیر بیان شده است
کد خبر: ۵۳۷۴۶
بازدید : ۱۴۰۷۸
۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۴
۵ شیوه فوری برای افزایش انرژی در آغاز روز
فرادید| روش‌های متعددی برای افزایش سطح انرژی بدن شما در زمانی که انرژی تان به اتمام رسیده و تمرکز کردن برایتان دشوار شده است، وجود دارد.
بهترین گزینه‌ها برای افزایش سطح انرژی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شروع روزی عالی، در زیر بیان شده است:

قدم اول
برای چند ثانیه دوش سرد بگیرید (البته اگر جرات می‌کنید)، و یا حداقل صورت خود را با آب خنک بشویید. بسیاری از کارشناسان می‌گویند که حتی مواجهه کوتاه مدت با سرما می‌تواند برای بدن مفید باشد.

رنگ نارنجی
Leatrice Eiseman مدیر اجرایی موسسه Pantone Color می‌گوید، رنگ نارنجی تحریک کننده و انگیزه دهنده است. چرا؟ همه ما رنگ نارنجی را به عنوان رنگی پر انرژی می‌شناسیم و بدن ما نیز به چنین رنگی واکنش پر انرژی از خود نشان می‌دهد. با اضافه کردن یک گلدان نارنجی رنگ به فضای سرویس بهداشتی، تاثیر آن را تجربه کنید.

گشایش دل
مربی سلامت و یوگا Kerri Axelrod از بوستون می‌گوید، انجام یوگا سبب "گشایش قلب و آسودگی دل" می‌شود و حرکاتی مانند حرکت کبری "سبب افزایش میزان چشم گیری انرژی در بدن می‌شود". برای انجام حرکت، به روی شکم خود دراز کشیده. با استفاده از عضلات کمر خود، سر و بالا بدنه خود را به بالا بِکِشید. آرنج خود را در برابر کف زمین قرار بدهید. به قسمت قفسه سینه ستون فقرات خود قوس بدهید. به زاویه مستقیم خود نگاه بکنید.

موسیقی
Elizabeth Lombardo نویسنده مقالات علمی می‌گوید، "تحقیقات نشان می‌دهند که گوش دادن به موسیقی که دوست دارید می‌تواند انرژی بدن را افزایش دهد. "

روغن‌های ضروری
استفاده از روغن‌های ضروری مانند رزماری، به طور طبیعی سبب شادابی می‌شود. استفاده از یک قطره روغن‌های ضروری می‌تواند افزایش انرژی در افراد گوناگون را به همراه داشته باشد.

منبع: realsimple
ترجمه: وب سایت فرادید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
1
0
کدام احمقی گلدان را داخل سرویس بهداشتی قرار می دهد اخه؟
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین