هدیه مینی‌کوپر به عروس ملکه انگلیس

هدیه مینی‌کوپر به عروس ملکه انگلیس

لایه های مختلفی از طرح و رنگ بر روی سقف این خودرو استفاده شده تا نمادی از پرچم های دو ملیت عروس و داماد این مراسم باشد.
کد خبر: ۵۶۶۵۹
بازدید : ۱۲۶۴
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴

یک مینی کوپر کاملا اختصاصی برای عروسی پرنس هری و مگان مارکل طراحی شده است که هفته آینده برای فروش گذاشته می شود تا عواید آن به عنوان یک کادو عروسی به خیریه ها داده شود. کارخانه مینی برای جشن عروسی خانواده سلطنتی که هفته آینده برگزار خواهد شد سنگ تمام گذاشته و یک مینی خاص برای روز این مراسم طراحی کرده است. این مینی تنها یک نسخه تولید شده و رنگ بدنه آن سفید کریستالی است. بر روی سقف این خودرو به مناسبت عروسی یک طرح گرافیکی دست‌ساز نصب شده است.

هدیه مینی‌کوپر به عروس ملکه انگلیس
لایه های مختلفی از طرح و رنگ بر روی سقف این خودرو استفاده شده تا نمادی از پرچم های دو ملیت عروس و داماد این مراسم باشد. برای طراحی چراغ ها و برخی قسمت های این خودرو از پرینت سه بعدی کمک گرفته شده است و حروف M و H بر روی خودرو هک شده تا نمادی از این عروسی باشند. همچنین بر روی درب ها نیز چراغ های ال ای دی خاصی طراحی شده تا زیباتر باشند. در داخل خودرو نیز به همین صورت نمادهایی از عروسی وجود دارد که اینبار تنها اسم عروس و داماد نیست بلکه تاریخ دقیق مراسم نیز در جلوی صندلی مسافر و روی داشبورد هک شده است.

 هدیه مینی‌کوپر به عروس ملکه انگلیس

نقاشی که بر روی سقف خودرو دیده می شود در داخل نیز وجود دارد و کابین خودرو از آن فضای ساده خود به کلی فاصله گرفته است. این خودرو در روز عروسی به انجمن کودکان ایدز داده می شود تا در یک خیریه عمومی به فروش برسد. بنا به اعلام سایت های خبری پرنس هری و مگان مارکل اعلام کرده اند که اگر کسی قصد دادن هدیه به آن ها را دارد بهتر است برای خرید این خودرو و همچنین کمک به دیگر خیریه های سطح کشور دست به جیب بشود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه