نجات معجزه‌آسای دختر ۱۵ ساله در اهواز
بعد از سقوط از ۸ طبقه رقم خورد؛

نجات معجزه‌آسای دختر ۱۵ ساله در اهواز

دختر ۱۵ ساله اهوازی بعد از سقوط از هشت طبقه به صورت معجزه آسا نجات پیدا کرد.
کد خبر: ۵۶۷۳
بازدید : ۱۷۴۹
۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳
دختر ۱۵ ساله اهوازی بعد از سقوط از هشت طبقه به صورت معجزه آسا نجات پیدا کرد.
 
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در گفتگو با مهر اظهار کرد: امشب در جریان تماس با تلفن ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز خبر سقوط یک دختر حدود ۱۵ ساله از یکی از طبقات مجتمع مسکونی واقع در زیباشهر اهواز گزارش شد.
 
مسعود حق شناس افزود: حدود چهار دقیقه بعد مأموران بلافاصله با خودروهای امداد و نجات و نردبان از نزدیک ترین ایستگاه خود را به محل حادثه رساندند.
 
وی تصریح کرد: فرمانده تیم عملیات بلافاصله در محل سقوط دختر حاضر و مشاهده کرد که نامبرده به لطف خدا دارای علائم حیاتی است.
 
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: مأموران آتش نشانی با توجه به عدم دسترسی به محل سقوط فرد مذکور از خودروی امداد و نجات و نردبان استفاده کرده و عملیات خود را اجرایی کردند. آنها در یک شرایط نامساعد موفق شدند تا دختر مصدوم را از ارتفاع به روی سطح زمین انتقال داده و به منظور درمان به اورژانس مستقر در محل تحویل دهند.
 
حق شناس عنوان کرد: شنیده ها حاکی از این است که فرد مذکور به دلیل نامشخصی از طبقه هشتم به روی پشت سقوط کرده و روی بام ساختمان مجاور افتاده است.
 
وی یادآور شد: علت حادثه توسط مراجع ذیصلاح در دست پیگیری است.
 
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: در این عملیات دو دستگاه خودروی امداد و نجات و نردبان و ۶ مأمور آتش نشان حضور داشتند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه