افزایش ۳ تا ۶ میلیونی قیمت خودرو داخلی

افزایش ۳ تا ۶ میلیونی قیمت خودرو داخلی

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با افزایش ۴ میلیون تومانی با قیمت ۷۴ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ صندوق دار با افزایش ۳ میلیون تومانی با قیمت ۷۳ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک با افزایش ۲ میلیون تومانی با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان، استپ وی با رشد ۶ میلیون تومانی با قیمت ۱۲۶ میلیون تومان و ساندرو اتوماتیک با کاهش ۱ میلیون تومانی با قیمت ۱۱۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد.
کد خبر: ۶۲۲۹۹
بازدید : ۱۲۳۳
۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
 گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش ۳ تا ۶ میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودرو‌های داخلی دارد.

اوضاع خرید و فروش خودرو این روز‌ها تحت تأثیر روند صعودی قیمت دلار با تشدید رکود روبه رو است و کمتر کسی حاضر به فروش خودرو در این شرایط است.
 
البته برای مدیریت بازار یکی از خودروسازان هفته پیش طرح فروش تعدادی از محصولات خود را اجرایی کرد، اما این موضوع هم نتوانست تأثیری بر بازار داشته باشد و حتی پراید ۱۱۱ با رشد ۲ میلیون تومانی امروز ۳۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با افزایش ۴ میلیون تومانی با قیمت ۷۴ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ صندوق دار با افزایش ۳ میلیون تومانی با قیمت ۷۳ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک با افزایش ۲ میلیون تومانی با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان، استپ وی با رشد ۶ میلیون تومانی با قیمت ۱۲۶ میلیون تومان و ساندرو اتوماتیک با کاهش ۱ میلیون تومانی با قیمت ۱۱۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت تعدادی از خودرو‌های داخلی در بازار امروز به شرح زیر است:
 
قیمت خودرو‌های داخلی ۳ تا ۶ میلیون بالا رفت
 
منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه