قتل مرموز ۲ زن درخانه

قتل مرموز ۲ زن درخانه

دختر متولد سال ۶۶ و دانشجوی زبان فرانسه بود. مأموران در اولین گام به بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته پرداختند و فهمیدند این دختر شب قبل سوار بر خودروی سمندش وارد پارکینگ شد، اما خودش را پنهان کرد و بیرون نرفت. تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان داد این دختر بعد از تعطیلی پارکینگ دو بار از خودروی خود پیاده و دوباره سوار شد تا اینکه در نهایت ساعت ۳۰ دقیقه بامداد با پریدن از بلندی به زندگی‌اش پایان داد...
کد خبر: ۶۳۷۴۰
بازدید : ۳۱۷
۰۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
کارآگاهان جنایی تحقیقات درباره قتل مرموز یک مادر و دختر را آغاز کرده‌اند. اجساد غرق در خون این دو در خانه‌شان پیدا شده است. در همین حال بررسی‌ها درباره علت خودکشی دختری که خودش را از یک پارکینگ طبقاتی به پایین پرت کرده است آغاز شد و مأموران در پرونده‌ای دیگر بازجویی از مردی را که پدرش را کشته است، شروع کردند.
 
 
ظهر دیروز فردی در تماس با پلیس از کشف دو جسد خبر داد و وقتی مأموران به محل حادثه رفتند، جنازه‌های خون‌آلود دو زن را مشاهده کردند که دست و دهان هر دو نفر آن‌ها بسته شده بود. به‌این‌ترتیب موضوع به بازپرس جنایی و کارآگاهان ویژه مبارزه با قتل اطلاع داده شد و آن‌ها با حضور در محل حادثه تحقیقات تخصصی را آغاز کردند.
 

در بررسی‌های اولیه معلوم شد مقتولان دو زن ۵۰ و ۲۲ ساله هستند. دوست زن میان‌سال قصد داشت او را برای شام به خانه‌اش دعوت کند، اما این زن به تلفنش پاسخ نداد تا اینکه اعضای خانواده که نگران شده بودند، به خانه این زن آمدند و بعد از ورود اجساد را پیدا کردند. کارآگاهان تاکنون موفق به دستگیری قاتل یا قاتلان نشده‌اند، اما در جریان تحقیقات در حال جمع‌آوری سرنخ‌ها هستند و امید دارند به‌زودی عامل یا عاملان قتل این مادر و دختر را شناسایی و بازداشت کنند.

خودکشی در پارکینگ
در دومین پرونده تحقیقات درباره علت مرگ خودخواسته دختری جوان آغاز شد. کارکنان یک پارکینگ طبقاتی حوالی میدان تجریش وقتی به محل کار خود رفتند، جنازه خون‌آلود دختری جوان را مشاهده کردند و در تماس با پلیس موضوع را اطلاع دادند. ب
 
عد از حضور کارآگاهان در محل معلوم شد این دختر متولد سال ۶۶ و دانشجوی زبان فرانسه بود. مأموران در اولین گام به بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته پرداختند و فهمیدند این دختر شب قبل سوار بر خودروی سمندش وارد پارکینگ شد، اما خودش را پنهان کرد و بیرون نرفت. تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان داد این دختر بعد از تعطیلی پارکینگ دو بار از خودروی خود پیاده و دوباره سوار شد تا اینکه در نهایت ساعت ۳۰ دقیقه بامداد با پریدن از بلندی به زندگی‌اش پایان داد. تحقیقات درباره این اقدام دختر دانشجو همچنان ادامه دارد.

پدرکشی
در سومین پرونده با مرگ مردی که دو هفته پیش به دلیل اصابت جسم سخت به سرش به کما رفته بود، پسرش به اتهام قتل بازداشت شد.

چهاردهم مهرماه جاری مرد میان‌سالی به‌خاطر اصابت جسم سخت به سرش و خون‌ریزی مغزی به یکی از بیمارستا‌ن‌های مرکز شهر تهران منتقل و پس از آن اقدامات درمانی برای مداوا و نجات جان او آغاز شد. اما او به کما رفت و در نهایت پس از دو هفته تسلیم مرگ شد. این در حالی بود که هم‌زمان با اقدامات درمانی این مرد تحقیقات پلیس برای کشف علت حادثه آغاز شده و تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که پسر مرد مصدوم پس از درگیری لفظی و فیزیکی با میله آهنی به سر پدر خود زده و او را راهی بیمارستان کرده است. به‌این‌ترتیب تحقیقات برای دستگیری او آغاز شد. روز یکشنبه در پی مرگ مرد میان‌سال بر اثر ضربه مغزی، پسر ۴۴ ساله این مرد به‌عنوان قاتل دستگیر شد. همچنین پرونده با قرار عدم صلاحیت از دادسرای ناحیه ۴ به دادسرای جنایی تهران ارسال شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه