افشای راز بیماری مایکل جکسون در یک نقاشی

افشای راز بیماری مایکل جکسون در یک نقاشی

لاغری او هم به دلیل رژیم گیاه‌خواری‌اش بود و البته به دلیل استرس وزنش هم کاهش یافت. آرام‌بخش‌ها و خواب‌آور‌های قوی راه مقابله‌اش با فشار‌های مختلف عصبی بود. گری هیوم نقاش انگلیسی تصویری از او را خلق کرده که با بیماری به‌شدت درگیر بوده است. سپیدی بیمارگونه چهره آرایش‌کرده مایکل جکسون او را شبیه شبح کرده است.
کد خبر: ۶۳۷۴۲
بازدید : ۸۶۵
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
شبح مایکل جکسون
 
نمایشگاهی از پرتره‌ها و عکس‌هایی درباره مایکل جکسون در لندن برگزار شده است. نمایشگاهی که هنرمندانی از سراسر دنیا اثری در آن را به نمایش گذاشته اند و در ادامه به فرانسه، آلمان و فنلاند سفر خواهد کرد و تا سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت.
 
در این نمایشگاه با تماشای آثاری از نقاشی و عکس تا ویدئوآرت و چیدمان می‌توان به مروری بر نقش این سلطان پاپ در جهان پرداخت. اما یکی از آثار به بیماری او اشاره دارد؛ بیماری پوستی که سبب تغییرات بسیار او شد.
 
چشم‌هایش گود رفت، بینی‌اش کوتاه، باریک و سربالا شد. پوستش نیز بسیار رنگ‌پریده بود. البته شایعات دلیل این تفاوت چهره را به اعتیاد به الکل، مواد مخدر و جراحی‌های متعدد زیبایی نسبت می‌دادند. اما واقعیتی که او بعدتر به آن اعتراف کرد این بود که به پیسی (بَرَص، لک و پیس یا ویتیلیگو (Vitiligo) یک اختلال تولید رنگدانه) مبتلاست و اختلال دستگاه امنیتی پوستش را به آفتاب حساس کرده است.
 
او راه مخفی‌کردن را آرایش بسیار می‌دانست. لاغری او هم به دلیل رژیم گیاه‌خواری‌اش بود و البته به دلیل استرس وزنش هم کاهش یافت. آرام‌بخش‌ها و خواب‌آور‌های قوی راه مقابله‌اش با فشار‌های مختلف عصبی بود. گری هیوم نقاش انگلیسی تصویری از او را خلق کرده که با بیماری به‌شدت درگیر بوده است. سپیدی بیمارگونه چهره آرایش‌کرده مایکل جکسون او را شبیه شبح کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه