بنیامین از تولد سومین فرزندش در ایران نوشت
سومین بچه بنیامین به دنیا آمد

بنیامین از تولد سومین فرزندش در ایران نوشت

«اقامت و شناسنامه و این حرفا پشیزی واسه من ارزش نداشته و نداره. دختری برای اولین بار می‌خواد مادر بشه احساس اینکه پیش خانواده‌اش باشه احساس اینکه پزشکی اون کشور براش قابل اعتمادتره و درست یا غلط از بیمارستان‌های ایران می‌ترسه . این‌ها دلایل من برای موندن تو امریکا و به دنیا اومدن اولین پسرم در اون کشور بود».
کد خبر: ۶۵۱۱۰
بازدید : ۱۳۵۷۵
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
بنیامین از تولد سومین فرزندش در ایران نوشت
 
سومین فرزند بنیامین در ایران به دنیا آمد.

در حالیکه این روز‌ها تولد بسیاری از سلبریتی‌ها در کشور‌های دیگر، مورد توجه قرار گرفته است به دنیا آمدن سومین فرزند بنیامین در ایران برای رسانه‌ها جالب بود.
 
مردم هم در توییتر و شبکه‌های اجتماعی واکنش های متفاوتی به این موضوع داشتند. از مقایسه زندگی بنیامین بهادری با مردم عادی تا تشکر بابت به دنیا آوردن سومین فرزندش در ایران.
 
یکی از خبرنگاران فعال در توییتر نوشت: «آقای بنیامین بهادری از شما ممنوعم که بین دو وطن رسمی خودتون ایران رو برای تولد پسر گلتون انتخاب کردید و به ما یادآوری کردین از آبادی کشور خودمون ناامید نشیم»

فریبا نادری، روناک یونسی و محسن تنابنده فرزند خود را در کانادا به دنیا آوردند. ماجرای تولد فرزند شیلا خداداد در آمریکا، و زندگی فرزند حمید فرخ نژاد در آمریکا هم از جمله مواردی است که در شبکه‌های مجازی حاشیه ساز شده بود .( هنرمندانی که فرزندان خود را در خارج از کشور به دنیا آوردند)

پیش‌تر دومین فرزند بنیامین به نام بن سان هم در آمریکا متولد شده بود که مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.
 
بنیامین از تولد سومین فرزندش در ایران نوشت

بنیامین بهادری چندی پس از درگذشت همسر اولش در یک تصادف رانندگی، با خانواده خود به خارج از ایران رفت و قرار شد تا زمانی که فرزند جدیدشان به دنیا بیاید آنجا بمانند.

این خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ در شب تولدش دو خبر منتشر کرد. اولی در تولد ۳۳ سالگی و خبر ازدواجش با "شایلی" بود. همچنین بنیامین در جشن تولد ۳۵ سالگی اش خبر از به دنیا آمدن فرزند دومش در آمریکا داد.

بنیامین نوشت:

«تا چند هفته آینده یه کوچولو به جمع خانواده‌ی ما اضافه میشه، خیلی دلم می‌خواست تو ایران به دنیا بیاد، ولی دیدم مادرش تو آمریکا راحت تره. هم خانواده اش پیشش هستن و هم خودش بزرگ شده اینجاست، دلش این طور خواست من هم گفتم چشم...»

و نهایتا بن سان بهادری در ۲۷ مهر ۱۳۹۶ در آمریکا به دنیا آمد. پس از این تولد بنیامین بهادری گفت: به ایران بازمی‌گردد و آهنگ جدیدش را منتشر خواهد کرد. او در صفحه اینستاگرامش نوشت:
 
بن سان فرزند دوم بنیامین
 

«سلام به همه عزیزانم
«بن‌سان» پنجشنبه گذشته بیست و هفتم مهر به دنیاى ما اومد و آنقدر تو این یک هفته درگیر ماجرا بودیم که نتونستم چند خط براتون بنویسم. به جاى این چند روز تأخیر یه سورپرایز باحال دارم که به زودى تقدیمش مى کنم به شما.

به نظرتون بچه باید چند روزش باشه که بتونه سوار هواپیما بشه؟! سى روز؟ چهل روز؟ پنجاه روز؟

خلاصه ما کم کم داریم چمدونا رو جمع و جور مى کنیم و این حرفا. بالاخره من قبل از اینکه پدر این دو تا عزیز بشم، براى دل خودم و دل شما از عشق خوندم همیشه. حالا نمى خوام تو این پست همه چیو بگم ولى در یک جمله:

صداى_خوبى_ندارم_مى_دونم_براى_عشق_تو_اما_مى_خونم

عجب بالا و پایین داره دنیا. ولى دنیاى من وقتى خیلى غمگین میشه خودم و با همه عشق هاى به وصال رسیده خوشحال مى‌کنم. وقتى هم که مثل حالا دنیاى من رفته بالا و حالش خیلى خوبه، حال دلم رو به یاد همه عشق هاى بى وصال متعادل مى کنم.

گاهى براى یک صحنه شدیداً عاشقانه در یک فیلم میشه سال‌ها اشکى شد. یا براى خوشحالى خانواده دکتر ارنست بعد از رسیدن به ساحل میشه غصه‌ها رو فراموش کرد. توى این حال خوب آرزو مى کنم که هر کدوم از شما‌ها به خواسته اى که همین الان در قلبتون پنهونش کردین برسید.

دوستتون دارم بیشتر از دیروز و احتمالاً کمتر از فردا.»
 
بنیامین از تولد سومین فرزندش در ایران نوشت

اما حالا که سومین فرزند او در ایران به دنیا آمده است بنیامین می‌گوید تولد "بن سان" هم در شرایط خاصی صورت گرفته بوده .

این خواننده موسیقی پاپ، در توضیح این که چرا فرزند دومش در آمریکا و سومی در ایران به دنیا آمده است، توضیحی طولانی را ارائه و ابراز امیدواری کرد در آینده، بن سان اعتراض کند چرا مثل برادر کوچک‌ترش در ایران به دنیا نیامده است.
 
بنیامین از تولد سومین فرزندش در ایران نوشت
 
بنیامین در اینستاگرامش نوشت:

«امروز -یازدهم آذر ماه هزار و سیصد و نود و هفت- خانواده چهارنفره ما پنج نفره شد.. مسافر کوچولومون در یکی از بیمارستان‌های تهران و توسط یکی از بهترین پزشکان ایرانی و گروه حرفه‌ایشون به دنیا اومد.

سفر قبلی که رفتیم بودیم امریکا (۲۰۱۷)، قرار بود فقط برای چند هفته اونجا پیش پدر، مادر و خواهر و دوستای قدیمی شایلی [همسر بنیامین]باشیم تا حال و هواش عوض شه. همون روز‌های اول متوجه شدیم که ایشون بارداره.. به ذهنم هم نمی‌رسید که بمونیم اونجا و قلباً هم نمی‌خواستم که یک سال بمونیم، ولی با توجه به اینکه شایلی بیشتر زندگیشو تو امریکا گذرونده بود و اساساً برای هر مادری راحت‌تره که پیش خانواده خودش و در محیطی که احساس راحتی بیشتری می‌کنه بچه‌اش رو به دنیا بیاره، خودم رو مُجاب کردم که بن سان [فرزند دوم بنیامین]در امریکا به دنیا بیاد.

اقامت و شناسنامه و این حرفا پشیزی واسه من ارزش نداشته و نداره. دختری برای اولین بار می‌خواد مادر بشه احساس اینکه پیش خانواده‌اش باشه احساس اینکه پزشکی اون کشور براش قابل اعتمادتره و درست یا غلط از بیمارستان‌های ایران می‌ترسه . این‌ها دلایل من برای موندن تو امریکا و به دنیا اومدن اولین پسرم در اون کشور بود.
 
بنیامین از تولد سومین فرزندش در ایران نوشت

از نوروز نود و هفت وقتی فهمیدیم که دوباره مسافری خواهیم داشت تماااااام تلاشم رو کردم تا این بار همه و مهم‌تر از همه شایلی رو راضی کنم که این کوچولو رو تو ایران به دنیا بیاریم.

خیلی رو این پروژه کار کردم و وقت گذاشتم تا قلباً رضایت داد برای موندن در ایران و تجربه زایمان در کشور خودمون. (توضیحش زیاد جالب نیست؛ ولی برای خانواده ما و با توجه به شرایط و امکاناتی که در امریکا داریم، کل مخارج این پروسه در اون‌جا کمتر از اینجاست حتی با همین دلار چاق)

امروز تو بیمارستان فرمانیه پرستار‌ها به شوخی می‌گفتند که چرا بین دو برادر تبعیض قائل شدین و مثلاً بعد‌ها که این کوچولو بزرگ شد نگه که چرا منو تو امریکا به دنیا نیاوردین؟

جوابم کوتاه بود: «همه ما باید کاری کنیم وقتی این دو تا بزرگ شدند، بن سان اعتراض کنه که چرا منو تو ایران به دنیا نیاوردین!»

این شدنیه که حس خودباوری اون قدر در ما شکوفا بشه تا هر کدوممون در هر جایگاهی که هستیم بهترین خودمون باشیم و هر کدوم اول از خودمون شروع کنیم و جامعه و شهر و کشور خودمون رو طوری بسازیم که داشتن یا نداشتن شناسنامه خارجی موضوع پیش پا اُفتاده‌ای بشه.

امروز خوشحال‌ترین فرد خانواده ما بارانا [فرزند بزرگ بنیامین]بود که به دو تا داداشش (که یکی‌شون هنوز اسم نداره) عمیقاً نگاه می‌کرد و لبخند رضایتش رو هیشکی مثل من نمی‌شناسه.

دست شایلی رو می‌بوسم که بهم اعتماد کرد همین؛ و دستبوس مادر مهربونش -دکترش هستم که در هر دو اتاق زایمان (امریکا و ایران) نقش اساسی داشت؛ و از خانواده عزیزش سپاسگزارم که وقت گذاشتند و به سختی افتادن و از راه دور پیش ما اومدن تا شایلی این روز‌ها احساس تنهایی نکنه.

واسه این پسر بامزه هنوز اسمی انتخاب نکردیم و قرار شد چند روز نگاهش کنیم و بعداً اسمش رو صدا بزنیم. فعلاً مامانش بنیامین کوچولو صداش می‌کنه»

بنیامین از تولد سومین فرزندش در ایران نوشت
 
نقاشی بارانا (نخستین فرزند بنیامین) برای تولد دومین برادرشزندگی‌نامه
بنیامین بهادری (وحید بهادری) خواننده موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران در محله جیحون متولد شد، بنیامین اصالتاً اهل مازندران و از محله عماریه تنکابن از خانواده بهادری است.

از کودکی علاقهٔ بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. ۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در ۱۹سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به ترانه‌سرایی می‌پرداخت و سپس به‌صورت حرفه‌ای آهنگ‌سازی را آغاز کرد.

در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین‌کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد.

زندگی خصوصی
در سال ۱۳۸۹ با نسیم حشمتی ازدواج کرد و سپس در ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۰ صاحب دختری به نام بارانا شد. در ۲۹ آذر ۱۳۹۲ بنیامین بهادری در حال رانندگی در یکی از خروجی‌های اتوبان همت دچار سانحهٔ تصادفی شد.

او در این حادثه همسر خود نسیم حشمتی را از دست دا. بعد از مرگ همسرش، بنیامین به یاد او آهنگی با عنوان «یه خونه» را اجرا کرد و پس از وی در سال ۱۳۹۴ با «شایلی محمودی» همسر دوم خود ازدواج نمود و ازدواجش را به رسانه‌ها اعلام کرد.

 
 
هنرمندانی که فرزندان خود را در خارج از کشور به دنیا آوردند:

فریبا نادری
فریبا نادری ماه‌های آخر بارداری را کانادا سپری کرد تا دخترش را در این کشور به دنیا بیاورد.

رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات
خواهر ساره بیات سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد مهاجم تیم ملی کشورمان پسر خودشان را در کشور هلند به دنیا آوردند. رضا قوچان نژاد با انتشار این عکس نوشت: بهترین روز زندگیمون ، مادر و نی نی حالشون خداروشکر خیلی خوبه… خدایا مرسی …

روناک یونسی
دومین فرزند روناک یونسی در کانادا به دنیا آمد محسن میری همسر روناک یونسی بازیگر کشورمان با انتشار عکس هایی خبر بدنیا آمدن فرزند دوم شان در کانادا را اعلام کرد. روناک یونسی ۳۶ ساله صاحب یک فرزند پسر شده است. روناک یونسی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت: به دنیا آوردن فرزند برکتى است براى خانه، هدیه ای از بهشت. من شکرگزار پروردگارهستم براى دادن یک فرشته کوچک دیگر براى گرامى داشتن و عاشق بودن این زوج یک پسر دیگر نیز داشتند.

محسن تنابنده
فرزند محسن تنابنده در کانادا به دنیا آمد. محسن تنابنده اسم نامی را برای پسرش انتخاب کرد،این بازیگر ۴۲ ساله با انتشار عکس و متنی خبر بچه دار شدنش را منتشر و از همسرش روشنک تشکر کرد.

محسن تنابنده نوشت: نامی جان - هدیه خداوند به من و همسرم- همسرعزیزم ازت ممنونم- پسرم تولدت مبارک

شیلا خداداد
فرزند دوم شیلا خداداد به دنیا آمد. او در صفحه خود به مناسبت این اتفاق اینگونه نوشت: تولد زیباترین هدیه خداوند است که مانند سروشی روح بخش به زندگی نور امید مى دمد خدایا سپاس از هدیه زیبایت شدیم چهارتا (اول فروردین نود و شش)

سام درخشانی
فرزند سام درخشانی بازیگر و همسرش عسل امیرپور در کانادا به دنیا آمده است.
سام درخشانی نوشت:


دخترم تمام حسای قبل از تو سوءتفاهم بود..
تو يه حس تازه ای..باورنكردنی و عجيب.. و البته بسيار زيبا
تولدت مبارك بركه خانم
اول از خدا... و دوم از همسر عزيزم، عشق زندگيم بابت اين هديه بی همتايی كه بهم بخشيدن ممنونم
دلم نيومد اين حس قشنگم رو با دوستام و همراهای عزيزم(واقعی ها) تقسيم نكنم...
اميدوارم كه تو زندگی همتون اتفاقای خوب بيافته و خوشبخت باشين
تولد:٢٢–٩-١٣٩٦ چهار شنبه ساعت ٣ صبح

بهنام صفوی
بهنام صفوی خواننده 34 ساله کشورمان که چند سالی است با بیماری خود مبارزه می کند, سال 96 از به دنیا آمدن پسرش خبر داد.
این خواننده, نام سام را برای پسرش انتخاب کرده است.


بهنام صفوی نوشت:
لذت پدر بودن
سام عزیز خوش اومدی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
1
3
اینکه بازیگرا رو پیدا کرده بودین که خارج بچه به دنیا آوردن جالبه. زندگی خودشونه دیگه
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
5
0
اونجایی که می گه "خیلی وقت گذاشتم تا همسرم قلباً رضایت داد برای موندن در ایران و تجربه زایمان در کشور خودمون" حس بدی بهم دست داد حس کردم چقدر اینا با ما عوام فاصله دارن....نمی دونم شاید تقصیر خودمون باشه یا شایدم شما اصحاب رسانه که اینقدر بنیامین و شیلا و بهنام رو الکی بزرگ کردید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
خود ملت دنبال این چیزان. رسانه هام دامن میزنن دیگه
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
2
0
همه برمی گرده به اینکه چقدر اهمیت داره چه کسانی کجا فرزندانشون رو بدنیا میآورند کاش بیشتر دنبال دانشمندان و اندیشمندان کشورمون بودیم .الگوهای واقعی زندگی ما .کاش اصحاب رسانه کمی هم به برترین های علمی جامعه بپردازند .
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین