جدیدترین مدل ابرو

جدیدترین مدل ابرو

امروزه به لطف شبکه‌های اجتماعی، ترند‌ها و سبک‌های آرایش و زیبایی بسیار سریع‌تر از گذشته در بین مردم محبوبیت پیدا می‌کنند و پیش می‌روند. با توجه به آغاز سال ۲۰۱۹ باید انتظار این را داشته باشیم که سبک و ترند جدیدی برای آرایش ابرو‌ها نیز به وجود آید و مدل‌های قبلی به فراموشی سپرده شوند.
کد خبر: ۶۶۶۶۱
بازدید : ۲۲۴۸
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
آرایش ابرو‌ها به شیوه جدید
مدل ابرو یکی از عناصر زیبایی صورت است
 
فرادید| امروزه به لطف شبکه‌های اجتماعی، ترند‌ها و سبک‌های آرایش و زیبایی بسیار سریع‌تر از گذشته در بین مردم محبوبیت پیدا می‌کنند و پیش می‌روند. با توجه به آغاز سال ۲۰۱۹ باید انتظار این را داشته باشیم که سبک و ترند جدیدی برای آرایش ابرو‌ها نیز به وجود آید و مدل‌های قبلی به فراموشی سپرده شوند.

ابرو‌ها یکی از اساسی‌ترین عناصر زیبایی صورت محسوب می‌شوند. جالب است که بدانید ابرو‌ها بر روی چهره، جوانی و زیبایی کلی تاثیر گذار هستند و یکی از مواردی می‌باشند که می‌توانند تفاوت زیادی را در چهره ایجاد کنند.

این سبک آرایش ابرو دیگر رایج نیست...
هنرمندان آرایشی بر این باورند که ابرو‌های خط دار و کشیده شده با خطوط تمیز و مرتب به زودی و برای همیشه از بین خواهند رفت. این گونه از ابرو‌ها را همچنان هم می‌توان در تصاویر اینستاگرامی مدل‌های آرایشی مشاهده کرد، اما دنیل مارتین (Daniel Martin) یکی از کارشناسان آرایشی برند دیور، و سارا ورن (Sara Wren) متخصص آرایشی استودیو میلک میکاپ (Milk Makeup) در این زمینه کاملا اتفاق نظر دارند و هر دو معتقدند که "ابرو‌های خط دار موسوم به ابرو‌های اینستاگرامی به زودی از مد خواهند افتاد. "
 
آرایش ابرو‌ها به شیوه جدید
مدل‌های صاف و کشیده ابرو به مدل اینستاگرامی مشهورند

همان طور که می‌بینید در این سبک از انواع ابزار‌های آرایشی برای پر کردن ابرو‌ها و مشخص کردن خطوط دور آن استفاده می‌شود. حتی کار به اینجا ختم نمی‌شود و با استفاده از کانسیلر یا هایلایتر و سایه‌های روشن، دور ابرو پوشانیده می‌شود تا تیرگی داخل آن جلوه بیشتری داشته باشد و تمیزتر و مشخص‌تر به نظر برسد.

اما اگر به مدل‌های پیشرو تر، مثل مدل آرایش ابرو‌ها در نمایش‌های مد، مراسم فرش قرمز و تصاویر اینستاگرامی هنرمندان توجه کنید خواهید دید که این ابرو‌های خط دار و کانتور شده که با انواع محصولات آرایشی پوشانیده شده اند جایگاه خود را از دست داده اند و دنیای مد و زیبایی در جهت مخالف این سبک حرکت می‌کند. "در حال حاضر اکثر افراد عقیده دارند که این مدل از آرایش ابرو‌ها واقعی به نظر نمی‌رسند و علاوه بر این، آرایش کردن ابرو‌ها به این شیوه نیازمند اختصاص زمان بیشتری است."
 
 

بیشتر بخوانید: دلایل ریزش ابرو چیست؟
 
آرایش ابرو‌ها به شیوه جدید

در حقیقت در سال ۲۰۱۶ تصاویری از زندیا بازیگر و خواننده آمریکایی با ابرو‌هایی خط دار و کشیده منتشر شد که به عنوان یک استاندارد جدید برای زیبایی و آرایش ابرو‌ها محسوب می‌شد. اما اکثر افراد ابرو‌های پر تراکم و فرم جذاب زندیا را ندارند، اکثریت افراد تصمیم گرفتند با پر کردن و خط دار کردن ابرو‌ها با کمک لوازم آرایشی، ابرو‌هایی به زیبایی زندیا داشته باشند. اما با آغاز سال ۲۰۱۹ سبک‌های جدید آرایش ابرو‌ها به سمتی حرکت می‌کند که ابرو‌ها فرم طبیعی خود را دارند و از آن شکل اصلی خود خارج نمی‌شوند.

امروزه...
 
آرایش ابرو‌ها به شیوه جدید
مدل‌های جدید ابرو، با مدل‌های قدیمی تفاوت زیادی دارد

ویلیوتی (Vigliotti) یکی از کارشناسان آرایشی مطرح می‌گوید: "آرایش ابرو‌ها به سبک جدید و نه چندان مرتب و متقارن نه تنها به کار و زمان زیادی نیاز ندارد بلکه باعث جوان‌تر شدن چهره می‌شود. او می‌افزاید، ابرو‌های نامرتب با فرم کشیده‌تر و بلند‌تر جدید‌ترین و پر طرفدار‌ترین سبک آرایشی ابرو برای سال ۲۰۱۹ خواهند بود. الیز رنوا (Elyse Reneau) کارشناس آرایشی نیز با ویلیوتی در این باره موافق است و می‌گوید: “اگر به سبک‌های آرایشی در نمایش‌های مد نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که ابرو‌های پر، طبیعی و برس کشیده بیش از هر مدل دیگری امروزه رایج است. ”

آلیسا اندرسون (Alyssa Anderson) کارشناس آرایشی و بازاریابی برند آناستازیا بورلی هیلز، و جارد بیلی (Jared Bailey) کارشناس آرایشی در برند بِنِفیت کازمتیکز پیشنهاد می‌کنند برای این کار تا جای ممکن به ابرو‌های خود دست نزنید و آن‌ها را پر و طبیعی نگه دارید، سپس با حداقل امکانات آرایشی مخصوص ابرو، به آن‌ها فرم و حالت دهید. این کار تنها با برس کشیدن و حالت دادن ابرو به سمت بالا امکان پذیر است و حتی برداشتن مو‌های زیر ابرو هم شما را از این هدف دور خواهد ساخت.
 


در صورتی که فکر می‌کنید این سبک آرایش ابرو چندان جالب و زیبا نیست بهتر است بدانید که در حال حاضر ستارگان دنیای مد و زیبایی مثل بیانسه، لیلی کالینز، اشلی و ماری کیت اولسن با چنین سبک ابرو‌هایی خود را آرایش می‌کنند.
 
آرایش ابرو‌ها به شیوه جدید

در صورتی که ابرو‌های شما به سمت پایین حالت دارد، اما پر پشت و خوش فرم است می‌توانید با استفاده از یک ژل ابروی بیرنگ و یا رنگی آن‌ها را به سمت بالا حالت دهید. "استفاده از سایه ابرو به همراه یک قلم مو خوب برای اعمال آن در ابرو هم می‌تواند به زیبا‌تر شدن آن‌ها کمک کند. "
 
آرایش ابرو‌ها به شیوه جدید

اما در صورتی که ابرو‌های شما خالی و کم تراکم است توصیه می‌شود "قبل از استفاده از ژل ابرو، با سایه یا مدادی که نوک نازک و ظریفی دارد داخل ابرو‌ها را پر کنید. برای این کار از خطوط نازک و کوتاه شبیه مو کمک بگیرید و به هیچ وجه دور ابرو‌ها را خط نکشید. سپس با ژل ابرو به آن‌ها حالت بدهید. "

منبع: birdie
وب سایت فرادید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین