فال روزانه 1 اسفند

فال روزانه 1 اسفند

کد خبر: ۶۸۱۳۷
بازدید : ۵۱۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
فروردین / Aries

امروز جوی از بی‌طاقتی دور شماست و یکبار هم که شده، از طرف شما نیست. معمولاً شما هستید که فشار می‌آورید تا کار‌ها زود جلو بروند، اما در حال حاضر این موضوع برای شما در اولویت نیست؛ کار‌ها همینجوری خوب پیش می‌روند. قدری باید توضیح دهید تا نگرانی‌های همکاران یا اعضای خانواده نیز رفع شود. بگذارید بدانند که کنترل را در دست دارید و دقیقاً می‌دانید که چه کار دارید می‌کنید (حتی اگر نمی‌دانید!). در حال حاضر مهم است که کنترل اوضاع را در دست داشته باشید.

اردیبهشت/ Taurus

حتی اگر تمام وقتتان در حال حاضر مال خودتان است، باز هم وقتی برای از دست دادن ندارید. فقط به این خاطر که فشاری از خارج احساس نمی‌کنید، به این معنی نیست که سرعت طی مسیر شما، تاثیرش فقط متوجه خودتان است. دیگران به شما اتکا دارند تا با قدرت به جلو گام بردارید و برای دیدگاه خودتان مبارزه کنید. آن‌ها می‌خواهند تا نسبت به حسی که به خود دارید ارزش قائل شوید، حتی اگر فقط دلیلش این باشد که شادتر باشید، و از طرفی با شما بیشتر خوش بگذرد. شما مورد حمایت هستید.

خرداد/ Gemini

چیز‌های خوب سراغ کسانی که صبر می‌کنند، می‌آید؛ بنابراین اگر مدتی است که صبر کرده‌اید تا سرتان قدری آزاد شود، امروز شاید ان روز باشد. اگر برنامۀتان پر است، برای یک کنسلی لحظه آخری یا برنامه‌ریزی مجدد آماده باشید. بهتر است برنامه‌های جایگزینی داشته باشید تا بتواند به طور کامل از وقت اضافی خود استفاده کنید؛ به چیزی فکر کنید بلافاصله بتوانید برای خودتان انجام دهید. صبر و حوصله مهارتی است که استادی در آن دشوار است، اما شما یک شاگرد عالی بوده‌اید و امروز پاداشش را می‌گیرید.

تیر/ Cancer

امروز بدون آنکه شک به دلتان راه دهید، دستور کار خود را پیش ببرید. افرادی که با ایشان سروکار دارید، آمادۀ شنیدن صدایی تازه هستند و شما ممکن است همان صدای تازه باشید. از لحاظ شغلی و از لحاظ اجتماعی، نقش شما در میان افراد در حال اهمیت یافتن است، چرا که دارند می‌فهمند که چیز‌هایی هست که فقط شما می‌توانید محقق کنید. مردم دارند با شما صمیمی می‌شوند و مجیز شما را می‌گویند؛ حق دارید که نسبت به انگیزه‌هایشان محتاط (ولی نه مشکوک) باشید.

مرداد / Leo

ایدۀ داغ و جدید شما، در میان پیشروترین دوستانتان هیجان ایجاد کرده است؛ مردم مسیری را در پیش گرفته‌اید را دوست دارند و می‌خواهند با شما همراه شوند. خودتان را برای افزایش شدید ترافیک اجتماعی در اطرافتان آماده کنید، چرا که افراد با الگو‌های جالبی به زندگیتان وارد و از آن خارج خواهند شد. غریبه‌ها ممکن است بیش از برنامه بمانند، اما شما مشتاقید که نقشتان به عنوان میزبان و راهنما را ادامه دهید. شما نقشۀ مشخصی دارید و زمان اجرای آن را هم دارید.

شهریور/ Virgo

امروز ممکن است احساس کنید که علیه جریان باد پیش می‌روید. اگر چنین بود، به تغییر جهت خود فکر کنید. با جریان همراه شوید و از انعطاف خود برای چیره شدن بر هر مسیر ناهمواری در سفر خود استفاده کنید. اگر با دیوار یا مانعی دیگر برخورد کردید، از خلاقیت خود برای دور زدنش استفاده کنید. همیشه برای فائق آمدن بر چیز‌هایی که شما را عقب نگاه می‌دارند، مقابله نیاز نیست. مسائل را پیچیده نکنید و فقط راه دیگری برای انجام کاری که باید انجام شود، پیدا کنید.

مهر/ Libra

امروز اگر نظرتان را پرسیدند، تحت تاثیر شخصی که سوال را می‌پرسد قرار نگیرید. احساساتتان را در میان بگذارید؛ شاید لازم باشد چند چیز را در لفافه بیان کنید، اما باید دیدگاه واقعیتان را بیان کنید. در حال حاضر بینش واضحی دارید و در نتیجه آنچه می‌بینید، حقیفت است؛ حال چه به مذاق عموم خوش آید و چه نه. ممکن است، شکل‌گیری چند مشکل بالقوه را ببینید، در نتیجه تلاش خود را بکنید که چیز‌ها از مسیر خارج نشوند، اما اگر نمی‌توانید همه چیز را درست کنید، خودتان را کچل نکنید.

آبان/ Scorpio

خودتان را برای یک نمایش سفارشی آماده کنید؛ ممکن است نخواهید که آخرین خبر خود را علنی کنید، اما ظاهراً همه دل توی دلشان نیست تا خبر دست اول را بشنود. تنها همانقدر که می‌خواهید بروز دهید. در میان گذاشتن مسائل، انتخاب است نه اجبار. بنابراین، قوی باشید و مرز‌های شخصی خود را محکم نگاه دارید. درست است که نشان دادن اینکه که هستید، تنها راه مرتبط شدن با دیگران است، اما این هم که اگر همه چیز را بروز دهید، چیزی برای خودتان می‌ماند که دلگرمتان کند، یک حقیقت است.

آذر/ Sagittarius

امروز در حالت تامل هستید، جلویش را نگیرید و با آن همراه شوید؛ الان وقت خوبی است تا نگاهی به آنچه که در زندگیتان می‌گذرد داشته باشید. دور شدن از بلبشوی غائله تصمیم خردمندانه‌ای است، بنابراین اگر می‌توانید برخی از برنامه‌های خود را جابجا کنید و قدری زمان برای فکر کردن خالی کنید، بسیار خوب خواهد بود. روی ارزیابی تصمیم‌های اخیر خود و پیامدهایشان تمرکز کنید. اگر امروز نمی‌توانید قدری زمان آرام برای خود فراهم کنید، به زودی این کار را بکنید.

دی/ Capricorn

اگر در میان مذاکرات مهمی هستید یا سعی دارید تا برای سفر گروهی برنامه‌ریزی کنید، امروز روز خوبی است تا مسائل را نهایی کنید. ممکن است لازم باشد مسئولیت فشار وارد کردن برای سریعتر به جمع‌بندی را رسیدن را بر عهده بگیرید، بنابراین آماده باشید تا از حالت عادی، محکم باشید. زمان در حال تمام شدن است و شما برای بیشترین بهره را بردن باید سریع عمل کنید. شما شخصی هستید که در میانۀ همه چیز است، و این جایگاه رشک‌برانگیز قدرت زیادی به شما می‌دهد.

بهمن/ Aquarius

در حال حاضر باید جلوی خود را بگیرید و مسیری که در حال حاضر در آن قرار دارید را ادامه ندهید. لزوماً معنایش این نیست که در مسیر اشتباه قرار دارید، بلکه باید توقف کنید و پیش از آن که پیش بروید، اطراف خود را برانداز کنید. آیا واقعاً متوجهید که کجا هستید، چه می‌کنید و چه قصدی دارید؟ این‌ها سوالات سنگینی هستند که پاسخ به آن‌ها ممکن است دشوار باشند، اما اگر قدری از سرعت برق‌آسای خود کم کنید، راحتتر می‌توانید بهشان پاسخ دهید.

اسفند/ Pisces

امروز همه چیز به ارتباط برقرار کردن برمی‌گردد. اگر در حال حاضر در یک ارتباط رمانتیک هستید، باید قدری زمان کنار بگذارید و با هم تنها باشید تا دوباره با هم هماهنگ شوید. اگر به دنبال شروع یک رابطۀ عاطفی هستید، حرفش را در حلقۀ دوستان خود مطرح کنید. احتمالش زیاد است که کسی، کسی را بشناسد که برای شما عالی است؛ یا حداقل با او می‌شود خوش گذراند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین