پرویز پرستویی: شهرزاد را برای من نفرستید

پرویز پرستویی: شهرزاد را برای من نفرستید

دوستان،عزیزان، هموطنان، شاید کمابیش در جریان هستید، اخیرا مجموعه شهرزاد به کارگردانی آقای حسن فتحی وبازی استادانه، استاد علی نصیریان وجمعی از بازیگران سینما، تلویزیون، و تاتر از طریق رسانه خانگی، در دسترس شماست. باور کنید تا به حال نشده یک بار به سوپر محله مراجعه کنم وبعد از خرید اجناس مورد نیاز زندگی، حتی یک دی وی دی از مجموعه های ساخته شده در رسانه های خانگی، خریده باشم.
کد خبر: ۶۹۲۸
بازدید : ۶۳۳۹
۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴
پرویز پرستویی نوشت: دوستان،عزیزان، هموطنان، شاید کمابیش در جریان هستید، اخیرا مجموعه شهرزاد به کارگردانی آقای حسن فتحی وبازی استادانه، استاد علی نصیریان وجمعی از بازیگران سینما، تلویزیون، و تاتر از طریق رسانه خانگی، در دسترس شماست. باور کنید تا به حال نشده یک بار به سوپر محله مراجعه کنم وبعد از خرید اجناس مورد نیاز زندگی، حتی یک دی وی دی از مجموعه های ساخته شده در رسانه های خانگی، خریده باشم.

اما اخیرا خود آقای فتحی بزرگواری کردن و هفت قسمت از مجموعه شهرزاد را به بنده دادن واز آنجایی که همیشه کارهای آقای فتحی را دنبال کرده ام این هفت قسمت را در یک مجلس دیدم. و بی صبرانه منتظرم قسمت هشتم این مجموعه رو ببینم البته امیدوارم آقای فتحی دیگه قسمت های بعدی را برای بنده نفرستند که خودم خریداری کنم. چون هم ارزش خریدن به هر قیمت ودیدن را دارد. از این طریق به همه عزیزانی که در این مجموعه در هر پست ومسئولیتی که داشته اند از صمیم قلب تبریک وخدا قوت میگم وبه همه ملت ایران توصیه میکنم حتما این مجموعه رو ببینند و امیدوارم تلویزیون هم تلاش کنند این مجموعه را خریداری نموده واز شبکه های سراسری چه در ایران وبرون مرزی نمایش دهند. لازم به توضیح است که بنده دراین مجموعه ذینفع نیستم ،فقط چون بی نهایت از دیدن این مجموعه لذت بردم حیفم اومد که شما ها نبیند ،ودیدن این مجموعه رو از دست بدهید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه