پایانی برای قاتل پلیس

پایانی برای قاتل پلیس

پس از این حادثه قاتل قصد داشت به همراه چند نفر از همدستانش از گیلان خارج شود که در منطقه رودبار دستگیر شد و پس از اعترافات متهم و برگزاری جلسه دادگاه وی محکوم به اعدام در محل جنایت شد.
کد خبر: ۷۳۲۰۴
بازدید : ۱۱۵۵۱
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
اعدام قاتل پلیس
 
پسر جوان که یک مأمور پلیس امنیت را در پارک دانشجوی رشت به قتل رسانده بود صبح دیروز در محل جنایت به دار آویخته شد.
 
این حادثه روز چهارم مهر سال 97 در حالی رخ داد که سروان حسن پاینده، اهل یکی از روستاهای شهرستان لاهیجان هنگام گشتزنی یگان امداد نیروی انتظامی شهر رشت متوجه ایجاد مزاحمت تعدادی از اراذل و اوباش برای خانواده‌ها در پارک دانشجوی این شهر شد و وقتی برای پایان دادن به این موضوع اقدام کرد از سوی یکی از اراذل به‌نام مجید سرپناه با ضربات چاقو از ناحیه دست و گردن مجروح شد.
 
او بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما اقدامات درمانی مؤثر نبود و جان باخت. پس از این حادثه قاتل قصد داشت به همراه چند نفر از همدستانش از گیلان خارج شود که در منطقه رودبار دستگیر شد و پس از اعترافات متهم و برگزاری جلسه دادگاه وی محکوم به اعدام در محل جنایت شد.
 
حکم اعدام مجید سرپناه، قاتل شهید مدافع امنیت اخلاقی ساعت پنج صبح چهارشنبه در پارک دانشجوی رشت اجرا شد. علی اصغر حیدرنژاد معاون دادستان مرکز استان گیلان در این مراسم ضمن اشاره به خواسته اولیای دم گفت: با درخواست اولیای دم مبنی بر قصاص و حکم دادگاه کیفری یک استان گیلان و همین‌طور با تأیید دیوان عالی کشور این حکم در پارک دانشجوی رشت اجرا شد.
 
پسر اعدامی صبح دیروز در حالی که بشدت ابراز پشیمانی می‌کرد گفته بود من خودم را شرمنده خانواده این شهید می‌دانم.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین