قتل برای اسکیت هوایی شهربازی

قتل برای اسکیت هوایی شهربازی

یکی از آن‌ها فحش ناموسی به من داد. همسرم آنجا بود و من از اینکه مقابل او مورد اهانت قرار گرفتم، خیلی ناراحت شدم و چاقو را درآوردم و یک ضربه به مرد جوان زدم بعد هم فرار کردم و به خانه‌ام در شهرستان رفتم.
کد خبر: ۷۳۶۲۲
بازدید : ۱۱۵۴۶
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
قتل در صف شهربازی
 
دعوا بر سر سوارشدن بر اسکیت هوایی در شهربازی به قتل منتهی شد. متهم با صدور کیفرخواست به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.
 
مأموران پلیس یک سال قبل در جریان درگیری‌ای خونین در یکی از شهربازی‌های تهران قرار گرفتند. زمانی که مأموران به محل رسیدند، جسم بی‌جان پسر جوانی روی زمین افتاده بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات از شاهدان آغاز شد. آن‌ها گفتند با توجه به شلوغی پارک و صف بازی اسکیت هوایی متوجه نشدند ضارب چه کسی بود، اما درگیری از حمله چند جوان به صف آغاز شد.

یکی از شاهدان گفت: ما در صف منتظر بودیم تا نوبت‌مان شود و اسکیت هوایی سوار شویم که چند جوان آمدند و خواستند صف را به‌هم بزنند. مردم اجازه ندادند و آن‌ها رفتند. چند دقیقه بعد با چوب آمدند و دوباره تلاش کردند صف را به‌هم بزنند.
 
درگیری اوج گرفت و در این میان یک نفر با چاقو یکی از مهاجمان را زد. من متوجه نشدم او چه کسی بود. پلیس تلفن همراه همه افرادی که در صف بودند را بررسی کرد و متوجه تماس مشکوک یکی از آن‌ها شد. این فرد بلافاصله از محل فاصله گرفته و به یکی از شهرستان‌های اطراف تهران رفته بود.

این مرد بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد. او گفت: من با همسرم برای تفریح به شهربازی رفته بودیم. من در پیک موتوری کار می‌کنم و ورزشکار هستم. روحیه‌ام به دعوا و درگیری نمی‌خورد. آن روز در شهربازی در صف ایستاده بودیم که چند جوان که به‌شدت هم مست بودند، وارد صف شدند و خواستند بی‌نوبت سوار شوند، اما مردم اجازه ندادند.
 
آن‌ها اصلا حالت عادی نداشتند. رفتند و با چوب برگشتند و حمله کردند. من برای میانجیگری وارد شدم و خواستم دعوا را تمام کنم که یکی از آن‌ها فحش ناموسی به من داد. همسرم آنجا بود و من از اینکه مقابل او مورد اهانت قرار گرفتم، خیلی ناراحت شدم و چاقو را درآوردم و یک ضربه به مرد جوان زدم بعد هم فرار کردم و به خانه‌ام در شهرستان رفتم.
 
من یک بچه دارم و از ترس اینکه وقتی زندانی شوم چه بلایی سر بچه‌ام می‌آید، متواری شدم. من قصد زدن آن جوان را نداشتم و فقط می‌خواستم جلوی توهین‌های او و کار‌هایی که می‌کرد را بگیرم و فکر هم نمی‌کردم ضربه‌ای که به پهلویش زدم، باعث مرگش شود.

این مرد بعد از اعترافات صریح به قتل صحنه جرم را نیز بازسازی کرد و کیفرخواست علیه او صادر شد. این در حالی است که اولیای‌دم نیز برای متهم درخواست قصاص کرده‌اند و تاکنون تلاش خانواده‌اش برای جلب رضایت اولیای‌دم بی‌نتیجه مانده است.

این پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین