همسرم را کشتم چون درخواست طلاق داد

همسرم را کشتم چون درخواست طلاق داد

او درخواست طلاق داده بود. روز حادثه به خانه آمد تا بچه‌ها را ببیند که دوباره با هم درگیر شدیم و من کنترل خودم را از دست دادم و او را با چاقو زدم. قصدم کشتنش نبود.
کد خبر: ۷۳۶۵۷
بازدید : ۱۱۶۰۷
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
همسر کشی بعد از درخواست طلاق
 
مردی که بعد از درخواست طلاق همسر سومش او را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند، از سوی اولیای‌دم مقتول با درخواست قصاص روبه‌رو شد.
 
متهم یک سال قبل همسرش به نام کتایون را با هشت ضربه چاقو به قتل رساند و سپس خود را تسلیم مأموران کرد. بررسی‌های مأموران نشان داد کتایون سال‌ها قبل با مردی ازدواج کرده و از او یک فرزند داشت، اما شوهرش فوت شد و این زن مدتی بعد با یکی از اقوامش ازدواج کرد و از این ازدواج صاحب دو فرزند شد، اما اختلاف و درگیری میان این زن و شوهر بالا گرفت و کتایون درخواست طلاق کرد. همین امر منجر به دعوای او با شوهرش شد و متهم او را با هشت ضربه چاقو به قتل رساند.

کیفرخواست علیه متهم با توجه به مدارک به‌دست‌آمده صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه ۲ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. روز گذشته جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شد. فرزندان مقتول به‌جز یکی از آن‌ها برای متهم درخواست قصاص کردند. پدر و مادر مقتول نیز گفتند خواستار صدور حکم مرگ برای این متهم هستند.

وقتی نوبت به متهم رسید، او اتهام را قبول کرد و گفت: من و همسرم چندسال بود که با هم اختلاف داشتیم. او بیماری عصبی داشت و هرچه می‌گفتم عصبانی می‌شد و با من مشاجره می‌کرد. او درخواست طلاق داده بود. روز حادثه به خانه آمد تا بچه‌ها را ببیند که دوباره با هم درگیر شدیم و من کنترل خودم را از دست دادم و او را با چاقو زدم. قصدم کشتنش نبود.

برادر مقتول نیز درباره اختلاف خواهرش با متهم گفت: خواهر من بعد از فوت شوهر اولش با این مرد ازدواج کرد. آن‌ها از ابتدای ازدواجشان با هم درگیری داشتند. متهم همیشه خواهرم را کتک می‌زد. چون خواهرم خیلی زود از او بچه‌دار شده بود، به‌خاطر فرزندانش جدا نمی‌شد، اما وقتی بچه‌ها بزرگ شدند تصمیم گرفت طلاق بگیرد.
 
ما منتظر ابلاغ حکم طلاق بودیم، اما خواهرم گفت: دلتنگ بچه‌ها شده است، چون شوهرش اجازه نمی‌داد او بچه‌ها را ببیند. وقتی خواهرم برای دیدار بچه‌ها به خانه همسرش رفت، این مرد او را با هشت ضربه چاقو کشت.

برادر مقتول ادامه داد: متهم قبلا دو همسر داشت که هردو آن‌ها را طلاق داده بود. با توجه به اینکه ما فامیل بودیم، فکر نمی‌کردیم با خواهرم بدرفتاری کند، اما مدت‌ها بود که دیگر مطمئن شده بودیم راهی به‌جز جدایی برای آن‌ها نیست. بنا بر این گزارش، قضات با پایان گفته‌های طرفین پرونده برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین