اپل ویژگی‌های آی‌فون جدید را لو داد

اپل ویژگی‌های آی‌فون جدید را لو داد

اما اطلاعات افشاشده توسط اپل به طور تصادفی نشان می‌دهد این بار هم دوربین و هم حسگر اثر انگشت آی‌فون در زیر نمایشگر جاسازی شده‌اند و با انگشت قابل لمس نیستند.
کد خبر: ۷۵۸۲۱
بازدید : ۱۶۷۹۲
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
اپل ویژگی‌های آی‌فون جدید را لو داد
 
اپل به طور تصادفی اطلاعاتی را در مورد ویژگی‌های جدید آی‌فون خود منتشر کرده که نشان می‌دهد این گوشی دارای حسگر اثرانگشت در زیرنمایشگر و نیز دوربین سلفی جاساز شده جدیدی است. به گزارش آسین‌ایج، در ماه‌های اخیر اطلاعاتی در مورد برخی ویژگی‌های آی‌فون جدید منتشر شده که از جمله آن‌ها می‌توان به سازگاری آن با شبکه‌های نسل پنجم، شارژ باتری بالا‌و... اشاره کرد. اما اطلاعات افشاشده توسط اپل به طور تصادفی نشان می‌دهد این بار هم دوربین و هم حسگر اثر انگشت آی‌فون در زیر نمایشگر جاسازی شده‌اند و با انگشت قابل لمس نیستند.
 
این مساله به‌خصوص با توجه به انتقاد‌های گسترده در مورد طراحی زمخت و غیرحرفه‌ای دوربین‌های آی‌فون‌های قبلی قابل‌توجه است. البته هنوز مشخص نیست که دوربین اصلی آی‌فون هم تخت‌تر شده یا انتقال دوربین به زیرنمایشگر تنها در مورد دوربین سلفی آی‌فون انجام شده است.
 
اولین بار سایت لتس‌گو دیجیتال با بررسی چند اختراع جدید ثبت شده اپل که مدتی توسط این شرکت در فضای مجازی در دسترس قرار گرفت، از این موضوع مطلع شد. اختراعات یادشده در دسامبر سال ۲۰۱۹ در ژاپن ثبت شده‌اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین