میزبانی ایرانی‌ها در لیگ آسیا روی هوا!

میزبانی ایرانی‌ها در لیگ آسیا روی هوا!

شماره جدید مجله لیگ قهرمانان آسیا که به تاریخ جمعه، ۷ فوریه (۱۸ بهمن) منتشر شده، برنامه بازی‌های تمامی تیم‌های حاضر در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اعلام شده که در جلوی نام مکان دیدار‌های برگشت تیم‌های ایرانی مجددا اعلام شده که مکان برگزاری این دیدارها مشخص نیست.
کد خبر: ۷۶۸۶۲
بازدید : ۹۴۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
کنفدراسیون فوتبال آسیا در تازه‌ترین شماره مجله‌ لیگ قهرمانان ضمن انتشار زمان، مکان و برنامه‌ رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، بار دیگر مکان بازی تیم‌های ایرانی در دور برگشت را «نامعلوم» اعلام کرده است.
 
کنفدراسیون فوتبال آسیا که در ابتدا میزبانی رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان آسیا را از ایران گرفت، اما پس از تهدید باشگاه‌های ایرانی به کناره‌گیری از لیگ آسیا و همچنین مذاکره هیئت ایرانی با دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که میزبانی در دور برگشت با تیم‌های ایرانی است، بار دیگر در تازه‌ترین برنامه اعلامی‌اش بر بلاتکلیف‌بودن میزبانی ایرانی‌ها در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرده است.
 
پیش از این کنفدراسیون فوتبال آسیا در دو اعلامیه سابق خود تأکید کرده بود که میزبانی ایرانی‌ها در مرحله برگشت لیگ قهرمانان آسیا منوط به تأیید و بررسی شرایط امنیتی است که این مهم پس از اعتراض ایران، از اطلاعیه‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا حذف و اعلام شد که میزبانی تیم‌های ایرانی در مرحله گروهی به ایران برگردانده شده و بر این اساس چهار تیم ایرانی در مرحله گروهی در سه بازی نخست خود به‌عنوان میهمان به مصاف حریفانشان خواهند رفت و در سه بازی برگشت بدون هیچ پیش‌شرطی میزبان خواهند بود.
 
اما در تازه‌ترین اتفاق، AFC بار دیگر اعلام کرده که میزبانی ایران در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا قطعی نیست.در شماره جدید مجله لیگ قهرمانان آسیا که به تاریخ جمعه، ۷ فوریه (۱۸ بهمن) منتشر شده، برنامه بازی‌های تمامی تیم‌های حاضر در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اعلام شده که در جلوی نام مکان دیدار‌های برگشت تیم‌های ایرانی مجددا اعلام شده که مکان برگزاری این دیدارها مشخص نیست و بعدا تأیید و اعلام خواهد شد.
 
در این برنامه لحاظ شده که تیم‌های ایرانی در مرحله گروهی در سه بازی نخست میهمان هستند، ولی در سه بازی برگشت مکان برگزاری بازی‌های تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اعلام و با مخفف انگلیسی TBC مشخص شده که به معنای (to be confirmed) - تأیید خواهد شد - است.
 
این در حالی است که مقامات ایرانی همواره تأکید دارند که در توافق با کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم‌های ایرانی بدون هیچ پیش‌شرطی در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان خواهند بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین