قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران

قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران

برخلاف برخی جوسازی‌های غیرواقعی در بازار شب عید مسکن و به رغم تلاش برخی برای بالا بردن سطح قیمت‌ها، بازار فاقد هر نوع کشش و ظرفیت برای رشد محسوس قیمت‌هاست.
کد خبر: ۷۷۲۰۵
بازدید : ۲۰۲۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
تازه‌ترین فایل‌های حاوی مشخصات آپارتمان‌های مسکونی که از سوی فروشنده‌ها به خریداران مسکن پیشنهاد شده است حاوی یک مشخصه مهم است.

از بازار معاملات مسکن شهر تهران نشان می‌دهد فایل‌های جدیدی که طی دیروز به بازار مسکن عرضه شد در عمده موارد فایل‌هایی هستند که با سطح قیمتی مناسب به متقاضیان معرفی شده‌اند.

در واقع در میان فایل‌های تازه عرضه شده به بازار فروش مسکن در روز گذشته تعداد فایل‌های با سطح قیمت متعارف بیش از تعداد فایل‌های با قیمت نامتعارف بود. این در حالی است که تعداد فایل‌هایی که با قیمت مناسب‌تر از عرف بازار به متقاضیان خرید مسکن عرضه شده‌اند نیز در روز گذشته قابل توجه بود.
 
این موضوع نشان می‌دهد برخلاف برخی جوسازی‌های غیرواقعی در بازار شب عید مسکن و به رغم تلاش برخی برای بالا بردن سطح قیمت‌ها، بازار فاقد هر نوع کشش و ظرفیت برای رشد محسوس قیمت‌هاست. در واقع تقاضای مصرفی که تقاضای واقعی مسکن محسوب می‌شود هم‌اکنون فاقد بنیه مالی کافی برای رشد قیمت‌هاست.
 
همین موضوع موجب شده است تا فروشنده‌هایی که اراده دارند تا قبل از اتمام سال واحد‌های مسکونی خود را به فروش برسانند از تعیین قیمت‌های نامتعارف برای فروش واحد‌ها خودداری کنند. این گروه از فروشنده‌ها عمدتا افرادی هستند که قصد دارند در بازار شب عید مسکن واحد‌های مسکونی خود را تبدیل به احسن کنند.
 
به همین علت از تعیین قیمت‌های نامتعارف برای فروش واحدهایشان خودداری می‌کنند تا بتوانند هرچه سریع‌تر در بازار فعلی واحد خود را فروخته و واحد موردنظرشان را خریداری کنند. فایل‌هایی که روز گذشته با قیمت مناسب به متقاضیان خرید مسکن عرضه شد در عمده مناطق شهر تهران پراکنده هستند و متقاضیان در همه مناطق قادر به جست‌و‌جوی این فایل‌ها هستند.
 
قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین