بارش برف در ۶ استان کشور

بارش برف در ۶ استان کشور

آزادراه کرج-قزوین (محدوده مهرشهر) دارای ترافیک نیمه سنگین است و در این محور تب سنجی نیز برای سرنشینان خودرو‌های عبوری انجام می‌شود.
کد خبر: ۷۸۲۹۷
بازدید : ۴۶۶۵
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
بارش برف در ۶ استان کشور
 
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر در اکثر محور‌های استان زنجان، محور‌های سنندج-قروه و بیجار-دیواندره در استان کردستان، محور سنقر-قروه در استان کرمانشاه، محور فارسیان-کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری، محور اردبیل-نیر در استان اردبیل و ارتفاعات محور کرج-چالوس شاهد بارش برف هستیم.

وی افزود: در اکثر محور‌های استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، همدان و محور رضی-گرمی در استان اردبیل، محور‌های بروجرد-اراک، خرم آباد-بروجرد در استان لرستان و محور پارسیان-بندرلنگه در استان هرمزگان شاهد بارش باران هستیم همچنین در ارتفاعات محور کیاسر-سمنان) استان مازندران، محور‌های مشهد-نیشابور و مشهد-تربت حیدریه در استان خراسان رضوی، محور‌های اهر-تبریز و اهر-کلیبر در استان اذربایجان شرقی، محور اردبیل-سراب، اردبیل-آستارا در استان اردبیل و محور قزوین-رشت در استان قزوین شاهد مه گرفتگی همراه با کاهش دید هستیم.

وی ادامه داد: آزادراه کرج-قزوین (محدوده مهرشهر) دارای ترافیک نیمه سنگین است و در این محور تب سنجی نیز برای سرنشینان خودرو‌های عبوری انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: سایرمحور‌های مواصلاتی کشور از ترافیکی روان برخوردار می‌باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه