سریال "زیرخاکی"، پخش نمی‌شود؟!

سریال "زیرخاکی"، پخش نمی‌شود؟!

نکته عجیب این که همزمان با انتشار شایعه احتمال تغییر کنداکتور شبکه یک و حذف «زیر خاکی»، همه کانال‌های رسمی صحت‌سنجی این خبر، سیاست «سکوت» در پیش گرفته و انتشار خبر قطعی را به «بعد» موکول کرده‌اند.
کد خبر: ۷۹۶۰۷
بازدید : ۷۸۴
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
سریال
 
تنها دو روز مانده به آغاز ماراتن پخش سریال‌های رمضانی سیما، زمزمه‌های مرتبط با احتمال حذف سریال «زیرخاکی» از کنداکتور شبکه یک، تلویزیون را در آستانه رقم خوردن یک حاشیه عجیب قرار داده است!

تیزر‌های سریال تلویزیونی «زیر خاکی» تازه‌ترین ساخته جلیل سامان از چند شب قبل در کنداکتور پخش شبکه یک قرار گرفته و مخاطبان این شبکه بار‌ها شاهد اطلاع‌رسانی درباره پخش آن در شب‌های رمضان ۹۹ بوده‌اند؛ سریالی که به‌واسطه پخش همین تیزر‌ها بسیاری آن را برگ‌برنده شبکه یک در رقابت داغ شبکه‌های مختلف سیما در شب‌های رمضان می‌دانستند.
 
این سریال، اما گویی گرفتار حاشیه شده و از صبح دیروز زمزمه‌هایی مبنی بر حذف آن از کنداکتور شبکه یک به گوش می‌رسد.

سریال تازه جلیل سامان که اولین تجربه این کارگردان در زمینه ساخت مجموعه طنز محسوب می‌شود، به واسطه حضور بازیگرانی، چون پژمان جمشیدی، هادی حجازی‌فر، ژاله صامتی و گوهر خیراندیش از مجموعه‌های کنجکاوی‌برانگیز رمضان امسال محسوب می‌شود که بی‌تردید ظرفیت بالایی را برای استمرار شب‌نشینی خانواده‌ها، پای تلویزیون پس از دو تجربه موفق «پایتخت۶» و «نون. خ۲» در شبکه یک تلویزیون دارد.

نکته عجیب این که همزمان با انتشار شایعه احتمال تغییر کنداکتور شبکه یک و حذف «زیر خاکی»، همه کانال‌های رسمی صحت‌سنجی این خبر، سیاست «سکوت» در پیش گرفته و انتشار خبر قطعی را به «بعد» موکول کرده‌اند.

پیگیری‌ها از عوامل سریال هم نتیجه‌ای مشابه به همراه داشت و آن‌ها هم ترجیح دادند در این زمینه اظهارنظر رسانه‌ای نداشته باشند. به‌نظر می‌رسد تصمیم نهایی درباره قطعی شدن وضعیت پخش «زیرخاکی»، در جلسه‌ای با حضور عوامل سریال و مسئولان سیما، گرفته می‌شود.

هرچند هنوز اصل خبر رسماً تأیید نشده، اما بنابر شنیده‌های غیررسمی موقعیت به‌وجود آمده برای «زیر خاکی» احتمالاً مربوط به حواشی اخیر یکی از بازیگران این مجموعه است و سریال از نظر محتوایی دچار ممیزی نشده است. به همین دلیل پخش سریال پس از کوتاه شدن برخی از سکانس‌های مربوط به این بازیگر بعید نیست.

در صورت قطعی شدن تغییر کنداکتور رمضانی شبکه یک و با حذف سریال تبلیغ‌شده، آن هم تنها دو شب مانده به آغاز پخش، قطعاً می‌توان جدی‌ترین حاشیه تلویزیون در سال جدید را به نام «زیر خاکی» ثبت کرد.
 
منبع: روزنامه خراسان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه