هشدار به مردم فلوریدا با "لباس مرگ"

هشدار به مردم فلوریدا با "لباس مرگ"

پلیس نورفولک گفته است که می‌خواهد با این فرد صحبت کند و او را «کمی نصیحت کند» تا بداند که پوشیدن این لباس ممکن است چه اثر بدی بر روحیه مردم این ناحیه بگذارد.
کد خبر: ۷۹۹۵۴
بازدید : ۴۱۸۷
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

هشدار به مردم فلوریدا با
وکیلی که با لباسی که یادآور مرگ است، به بازگشایی سواحل فلوریدا اعتراض کرد 
 
دنیل آلفلدر، وکیل ساکن والتون کانتی فلوریدا، روز جمعه سفر به سراسر این ایالت را با شنل سیاه و داس شروع کرد تا به مردم هشدار دهد که بهتر است در خانه بمانند. او معتقد است که هنوز برای بازگشایی سواحل خیلی زود است و رفتن به ساحل در دوره همه‌گیری، می‌تواند خطرناک باشد.

آلفلدر روز جمعه در توییتر اعلام کرد: «امروز در لباس دروگر مرگ سفر خود به دور فلوریدا را شروع کردم تا اهمیت ماندن در خانه و مراقبت از یکدیگر را به اهالی فلوریدا گوشزد کنم. تازه اول کار است.»

ماه گذشته، شهردار آن ناحیه اعلام کرد که محدودیت‌ها کمتر می‌شود، و هزاران نفر از مردم به ساحل جکسون‌ویل فلوریدا هجوم بردند. آلفلدر اول به سواحل والتون کانتی سر زد که پیش از تاریخ مقرر برای بازگشایی سواحل فلوریدا یعنی از ۴ مه باز شده‌اند. رستوران‌ها و مراکز خرید نیز از این تاریخ اجازه از سر گرفتن فعالیت خود را با ۲۵ درصد ظرفیت‌شان دارند.

این وکیل به شبکه سی‌ان‌ان گفت: سواحلی که روز جمعه به آن‌ها سر زده «بسیار شلوغ» بوده‌اند.

او افزود «می‌دانم چه سواحل زیبا و جذابی داریم. اما اگر برای مهار این وضعیت اقدام لازم را انجام ندهیم، این ویروس واقعاً مهارناپذیر می‌شود.» این وکیل هم‌چنین امیدوار است بتواند با راه‌اندازی این پویش ۲۰ هزار دلار پول برای کمک به کارزار انتخاباتی دموکرات‌ها جمع کند.

از آن سو در بریتانیا، پلیس در پی شخصی است که لباس پزشک دوران شیوع طاعون را به تن دارد و در شهر نورویچ پرسه می‌زد. پلیس نورفولک گفته است که می‌خواهد با این فرد صحبت کند و او را «کمی نصیحت کند» تا بداند که پوشیدن این لباس ممکن است چه اثر بدی بر روحیه مردم این ناحیه بگذارد.

در اروپای قرن هفدهم، پزشکی که طاعون‌زدگان را مداوا می‌کرد، ردایی سیاه و ماسکی نوک‌دار می‌پوشید.
 
منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین