قیمت آپارتمان ۱۰۰ تا ۱۵۰ مترمربع در تهران

قیمت آپارتمان ۱۰۰ تا ۱۵۰ مترمربع در تهران

اگرچه بازار مسکن این روز‌ها رکودی سنگین را تجربه می‌کند، اما احتمالی که برخی از فعالان بازار برای تغییر قیمت قائل هستند، سبب شده شرایط فروش به روز‌های رونق سال ۹۷ بازگردد
کد خبر: ۸۰۳۵۴
بازدید : ۳۹۱۰
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
عرضه آپارتمان بزرگ‌متراژ در بازار فروش مسکن حجم بیشتری نسبت به تعداد فایل‌های نقلی و میان‌متراژ دارد. به‌طور کلی بازار مسکن این روز‌ها بیش از هر وقت دیگری با مضیقه عرضه روبه‌رو است و تمایل به فروش ملک با توجه به آینده نامعلومی که از متغیر‌های اقتصادی پیش روی مردم است، بسیار کاهش یافته است.
 
در عین حال به نظر می‌رسد یافتن آپارتمان فروشی با متراژ بیش از ۱۰۰ مترمربع در محله‌های مختلف به مراتب ساده‌تر از جست‌وجو درمیان تعداد معدودی املاک نقلی و میان‌متراژ است که برای فروش عرضه شده‌اند. در بازار کنونی حتی برخی واسطه‌های ملکی نیز که از محل پورسانت معاملات، کسب درآمد می‌کنند، به مردم توصیه می‌کنند برای فروش ملک عجله نکنند.
 
اگرچه بازار مسکن این روز‌ها رکودی سنگین را تجربه می‌کند، اما احتمالی که برخی از فعالان بازار برای تغییر قیمت قائل هستند، سبب شده شرایط فروش به روز‌های رونق سال ۹۷ بازگردد، به این معنا که حتما خرید و فروش ملک به‌صورت همزمان صورت گیرد تا ضرر و زیانی به دنبال نداشته باشد.

در واقع توصیه واسطه‌های ملکی این است که اگر فردی قصد تبدیل به احسن آپارتمان مصرفی یا سرمایه‌ای خود را دارد، ابتدا ملک جایگزین را یافته و در یک جلسه هم قرارداد خرید جدید و هم قرارداد فروش ملک قبلی را امضا کند. هرچند سرعت تغییرات قیمتی مسکن به هیچ وجه به پای شرایط سال ۹۷ نمی‌رسد، اما رعایت این اصل قطعا می‌تواند از ضرر و زیان حتی به مقدار کم پیشگیری کند.
 
قیمت آپارتمان ۱۰۰ تا ۱۵۰ مترمربع در تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین