زمان ارسال توییت در دست کاربران

زمان ارسال توییت در دست کاربران

کاربران گزینه‌های مختلفی دارند که عبارتند از: پاسخ از سوی تمامی کاربران، فقط کسانی که آن‌ها را دنبال می‌کنند، فقط کسانی که مستقیما در توییت به آن‌ها اشاره شده، و یا اصلا هیچ کس.
کد خبر: ۸۰۹۲۶
بازدید : ۸۷۰۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
زمان ارسال توییت در دست کاربران
این خبر در حالی اعلام شده که توییتر اخیرا تصمیم گرفت یکی از توییت‌های ترامپ را راستی آزمایی کند

توییتر از قابلیت جدیدی برای کاربران این شبکه اجتماعی خبر داده است: امکان برنامه‌ریزی انتشار توییت‌ها توسط کاربران.

این عملکرد به کاربران توییتر اجازه می‌دهد تا پیش‌نویس توییت‌های خود را در اپلیکیشن وب ذخیره کنند؛ درست مانند آنچه کاربران می‌توانستند پیش از این در سیستم آی او اس (iOS) و اپلیکیشن اندروید انجام دهند.

با این حال، این پیش نویس‌ها در پلتفرم‌های مختلف ذخیره نخواهند شد و توییت‌های شما تنها در تارنمای وب ذخیره خواهند شد و بر روی گوشی موبایل و سایر دستگاه‌ها قابل دسترسی نخواهند بود.

برای زمان‌بندی ارسال توییت‌های خود، با استفاده از لپ تاپ یا کامپیوتر به تارنمای توییتر بروید و پس از نوشتن متن توییت، روی دکمه جدید زمان‌بندی (schedule) کلیک کنید. سپس می‌توانید تاریخ و ساعت مورد نظرتان را برای ارسال توییت تعیین کنید.

دکمه جدید دیگری نیز تحت عنوان «توییت‌های زمان‌بندی شده» (Scheduled Tweets) وجود دارد که شما را قادر به دیدن توییت‌های منتشر نشده خود میکند و می‌توانید در صورت پشیمانی از به اشتراک گذاشتن این توییت‌ها، آن‌ها را حذف کنید.

همزمان، توییتر در حال بررسی تغییرات بیشتری در این پلتفرم است. این شبکه اجتماعی اکنون در حال آزمایش تنظیماتی توسط جمع محدودی از کاربران است که طی آن، کاربر می‌تواند کنترل کند که چه کسانی مجاز به پاسخ دادن به توییت وی خواهند بود.
 
کاربران گزینه‌های مختلفی دارند که عبارتند از: پاسخ از سوی تمامی کاربران، فقط کسانی که آن‌ها را دنبال می‌کنند، فقط کسانی که مستقیما در توییت به آن‌ها اشاره شده، و یا اصلا هیچ کس.

توییتر همچنین به طور آزمایشی از کاربران می‌خواهد تا هنگام توییت محتوای گستاخانه و مضر، در ادبیات خود بازنگری کنند. این شبکه اجتماعی در حال آزمایش راهی برای شناسایی کسانی است که در توییتی با نقل قول، به توییت شما واکنش نشان داده‌اند.

این خبر در حالی اعلام شده است که توییتر اخیرا تصمیم گرفت یکی از توییت‌های دونالد ترامپ درباره ادعا‌های گمراه کننده او مبنی بر رابطه رای‌گیری پستی و تقلب در انتخابات را راستی آزمایی کند. آن اقدام موجب شد تا رئیس جمهوری آمریکا این غول شبکه‌های اجتماعی را به چالش بکشد.

ترامپ در واکنش به این اقدام توییتر، فرمان اجرایی نظارت بر محتوای شبکه‌های اجتماعی را امضا کرد که عملا حمایت‌های قانونی (از چنین شرکت‌هایی) را محدود میکند. این در حالی‌ست که کلیه شرکت‌های فناوری براساس بند ۲۳۰ قانون، در مقابل محتوای منتشر شده بر روی تارنما‌های خود از مسئولیت قانونی مبرا هستند.

همزمان، در پی شورش‌های گسترده در شهر مینیاپولیس آمریکا به دنبال مرگ مردی به نام جرج فلوید به دست یکی از نیرو‌های پلیس، آقای ترامپ در توییتی تازه معترضان را «اراذل و اوباش» خواند و نوشت: «وقتی غارتگری شروع می‌شود، تیراندازی هم شروع می‌شود. تشکر!»

توییتر نیز در واکنش به آن، برچسبی به این توییت اضافه کرد که می‌گوید: «مقررات توییتر درباره تمجید خشونت را نقض کرده است.» با این حال، توییتر این توییت آقای ترامپ را در نهایت حذف نکرده است و گفته است: «(توییتر) به این نتیجه رسیده است که دسترسی به این توییت ممکن است به نفع مردم باشد.»
 
منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین