زن جوان دو کودکش را با متادون کشت

زن جوان دو کودکش را با متادون کشت

مشکلات مالی و استرس‌هایم هر لحظه بیشتر می‌شد، برای همین به دخترهایم متادون خوراندم. می‌خواستم خودم هم بخورم، ولی منتظر ماندم ببینم وضع دخترهایم چه می‌شود. ساعت ٧ صبح بود که دیدم حالت بدی دارند.
کد خبر: ۸۱۲۳۷
بازدید : ۱۱۸۲۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
زن جوان دو کودکش را با متادون کشت
 
بی‌پولی، جدایی و زندگی زناشویی نابسامان، زن جوان را به اجرای تصمیم وحشتناکی وادار کرد. مادری سی‌ودو ساله که با خوراندن متادون به فرزندانش آن‌ها را به کام مرگ فرستاد. قصدش رهایی جمعی از این زندگی سخت بود.
 
متادون را به دو دختر یازده و شش ساله‌اش خوراند، قرار بود خودش هم متادون را مصرف کند، ولی برای دیدن وضع بچه‌هایش تا صبح بالای سر آن‌ها ماند. منتظر شد ببیند چه اتفاقی برای دخترهایش می‌افتد. اما با دیدن وضع بدی که داشتند، تازه متوجه تصمیمش شد و با فریاد اهل خانواده را خبر کرد.

این زن حالا دستگیر شده است و در مقابل مأموران پلیس کرمان لحظه‌های وحشتناک مرگ دخترهایش را روایت می‌کند. پانزدهم خردادماه بود که این حادثه در خانه‌ای در کرمان اتفاق افتاد. صدای فریاد‌های یک زن تمام محله را خبر کرد. از این خانه بوی جنایت می‌آمد. زن جوان فریاد می‌زد و اسم دو دخترش را صدامی‌کرد.
 
لحظاتی بعد اورژانس رسید، دقایقی بعد هم پلیس را خبرکردند. پدر و برادر این زن پلیس و اورژانس را خبر کرده بودند. چند دقیقه بیشتر طول نکشید که این زن دستبند به دست به کلانتری منتقل شد و دو دختر خردسالش نیز به بیمارستان انتقال پیدا کردند. اما تلاش پزشکان برای این دو دختربچه فایده‌ای نداشت.
 
سوگند و فاطمه جان باخته بودند. دلیل مرگ‌شان مصرف متادون بود. وقتی خبر مرگ دلخراش این دو کودک رسید، همزمان مادر جوان تحت بازجویی قرار گرفت و روایت تلخی را از کشتن دخترانش بیان کرد: «سال‌ها با مردی معتاد زندگی کردم.
 
وقتی با شوهرم ازدواج کردم، متوجه شدم او تریاک می‌کشد. خیلی سعی کردم ترک کند، ولی فایده‌ای نداشت. تا اینکه بعد از چند‌سال شوهرم از مصرف تریاک به شیشه روی آورد. بعد از آن بود که استرس‌ها و مشکلات روحی من شروع شد.
 
دیگر از شوهرم می‌ترسیدم. او شیشه می‌کشید و ممکن بود کار‌های خطرناکی کند. از ترس جان خودم و بچه‌هایم درنهایت تصمیم به جدایی گرفتم و با دخترهایم به خانه پدری‌ام رفتیم. اما همچنان مشکلات روحی و استرس‌ها مرا رها نکرد.
 
خیلی سعی‌کردم تحت درمان قرار بگیرم، پیش روانپزشک و روانشناس هم رفتم و تحت درمان بودم، اما دیگر نتوانستم طاقت بیاورم. یک شب که داشتم به مشکلاتم فکر می‌کردم، تصمیم گرفتم به زندگی‌مان پایان دهم.
 
مشکلات مالی و استرس‌هایم هر لحظه بیشتر می‌شد، برای همین به دخترهایم متادون خوراندم. می‌خواستم خودم هم بخورم، ولی منتظر ماندم ببینم وضع دخترهایم چه می‌شود. ساعت ٧ صبح بود که دیدم حالت بدی دارند. آنجا بود که به خودم آمدم و با فریاد از بقیه کمک خواستم.»
 
کوروش احمد یوسفی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان درباره مرگ دو دختربچه زرندی گفت: «جزئیات این موضوع و صحت صحبت‌های این مادر توسط کارشناسان پلیس در دست بررسی است.
 
تنها چیزی که مشخص است اینکه این زن در خانواده خیلی خوبی بزرگ شده و زمان قتل نیز در خانه پدری‌اش بوده است. پدر و برادرش بودند که با پلیس تماس گرفتند. آن‌ها نیز از این اتفاق به شدت شوکه شده بودند. این ماجرای تلخ پانزدهم خرداد اتفاق می‌افتد و بنابر گفته‌های مادر وقتی متادون به فرزندانش می‌دهد و می‌بیند خون از دهن آن‌ها می‌آید، با داد و فریاد خانواده خود را خبر می‌کند.» ا
 
حمدیوسفی با اعلام اینکه مادر مدعی است مشکل روانی داشته، ادامه داد: «او با همسر خود اختلاف داشته و در آستانه جدایی بوده است. خودش می‌گوید بیکار بوده و از لحاظ مالی هم مشکلات زیادی داشته است. این خانواده اصالتا زرندی، ولی مقیم کرمان بودند که مادر قاتل همان روز دستگیر می‌شود تا اقدامات قضائی و مداخلات روانشناختی صورت گیرد.
 
قاتل سی‌ودوساله و دو فرزندش به نام‌های سوگند یازده ساله و فاطمه شش ساله بودند. هنوز پدر خانواده شکایتی را مطرح نکرده است. فعلا پیگیر این پرونده هستیم تا ببینیم پدر خانواده چه می‌گوید.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه