درگیری مرگ‌بار ۲ زباله‌گرد

درگیری مرگ‌بار ۲ زباله‌گرد

مقتول سراغم آمد و گفت: دسته سیمی را که از روی زمین برداشتی به من بده. به او گفتم من سیمی برنداشتم و می‌توانی کیسه جمع‌آوری زباله‌ام را ببینی، اما او با مشت به صورتم کوبید و با هم دعوایمان شد. من هم چند مشت به او زدم و از محل فرار کردم.
کد خبر: ۸۲۸۱۴
بازدید : ۸۸۸۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
درگیری مرگ‌بار ۲ زباله‌گرد
 
درگیری دو زباله‌گرد بر سر شیئی بی‌ارزش به قتل یکی از آن‌ها منجر شد. ساعت هشت شب یک مرداد نزاع خونینی بین دو زباله‌گرد از سوی اهالی خیابان ۴۵متری زرندی محله مهرآباد به مأموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی اعلام شد.
 
به دنبال این خبر مأموران راهی محل شدند و با بدن نیمه‌جان مرد جوانی که با ضربه چاقو بر گردنش مجروح شده بود، مواجه شدند.

مرد جوان بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد، اما لحظاتی بعد به‌علت شدت خونریزی تسلیم مرگ شد. با مرگ مرد جوان موضوع به بازپرس کشیک قتل اعلام شد و به دستور بازپرس جنایی تحقیقات برای عامل این نزاع خونین ادامه یافت.

یکی از شاهدان در تحقیقات میدانی گفت: در حال عبور از خیابان بودم که مقتول را در حال دعوا با زباله‌گردی دیگر دیدم. ناگهان مقتول روی زمین افتاد و زباله‌گرد دوم پا به فرار گذاشت. چند متر آن‌طرف‌تر ناگهان مرد متواری با خودرویی تصادف کرد و روی زمین افتاد، اما با اینکه مصدوم شده بود از روی زمین بلند شد و به فرارش ادامه داد.

بررسی‌ها برای مشخص‌شدن هویت متهم فراری ادامه یافت و مأموران فهمیدند این مرد حجت نام دارد.

مأموران کلانتری با هماهنگی قضائی راهی خانه حجت شدند. همسر حجت که در را روی مأموران باز کرده بود، مدعی شد همسرش در خانه نیست، اما مأموران با مجوز قضائی وارد خانه مرد میان‌سال شدند و حجت را که پشت در حمام خانه‌اش مخفی شده بود، دستگیر کردند.
 
آثار جراحت تصادف روی سر و صورت، کتف و پای چپ مرد ۵۸ساله به‌خوبی مشهود بود و مرد میان‌سال برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد.

حجت در تحقیقات اولیه منکر جنایت شد، اما به درگیری با مقتول اعتراف کرد. او گفت: در حال جمع‌آوری زباله بودم که مقتول سراغم آمد و گفت: دسته سیمی را که از روی زمین برداشتی به من بده. به او گفتم من سیمی برنداشتم و می‌توانی کیسه جمع‌آوری زباله‌ام را ببینی، اما او با مشت به صورتم کوبید و با هم دعوایمان شد. من هم چند مشت به او زدم و از محل فرار کردم.

مرد میان‌سال در جواب این سؤال افسر کلانتری که چرا بعد از تصادف به فرارش ادامه داد، گفت: می‌ترسیدم مقتول مرا دوباره کتک بزند، برای همین بود که بعد از تصادف به فرارم ادامه دادم.

حجت در رابطه با این سؤال مأموران که چرا در خانه‌اش مخفی شد، گفت: موقع فرار شنیدم مردم می‌گفتند آن مرد چاقو خورده و خونریزی دارد. برای همین خیلی ترسیدم.

بنا بر این گزارش متهم میان‌سال به دستور بازپرس جنایی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین