تک آهنگ‌های سراج، عقیلی، آسرایی و زندوکیلی مجوز گرفتند

تک آهنگ‌های سراج، عقیلی، آسرایی و زندوکیلی مجوز گرفتند

دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ظرف هفته گذشته مجوز ۵۹ آلبوم و تک آهنگ را صادر کرده است.
کد خبر: ۸۴۶۰۵
بازدید : ۱۱۲
۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۲
تک آهنگ‌های سراج، عقیلی، آسرایی و زندوکیلی در هفته گذشته مجوز گرفتند
 
دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ظرف هفته گذشته مجوز ۵۹ آلبوم و تک آهنگ را صادر کرده است. این آثار شامل ۵ آلبوم موسیقی در ژانر‌های سنتی (۱ آلبوم) و پاپ (۴ آلبوم) و ۵۴ تک آهنگ در ژانر‌های سنتی (۲ قطعه)، پاپ (۴۳ قطعه) و تلفیقی (۹ قطعه) بوده‌اند.

آلبوم‌های «رودین» به آهنگسازی و خوانندگی میلاد رضا، «ستاره دنباله‌دار» به آهنگسازی و خوانندگی میثم گودرزی، «نگاه» به آهنگسازی مجید رضازاده و خوانندگی امین عراقی، «سرمازده» به آهنگسازی و خوانندگی میرحسین حسینی و آلبوم موسیقی سنتی «زخمه» به آهنگسازی و خوانندگی مسعود میرزاحمد مجوز انتشار دریافت کرده‌اند.

از میان تک قطعه‌هایی که مجوز انتشار آن‎ها صادر شده، می‌توان به قطعه «عشق» به خوانندگی حسام الدین سراج و آهنگسازی فرید الهامی، قطعه «نگار بی‌وفا» به خوانندگی سالار عقیلی و آهنگسازی مسعود تدینی، قطعه «نوروز ما» (به پاسداشت طبیعت و نوروز) به خوانندگی محمد رشوند و آهنگسازی رامین عبداللهی، قطعه عاشورایی «دیدار» به خوانندگی امیر شیشه‌گران و آهنگسازی فرید نادری، قطعه «جمعه بی‌شنبه» به خوانندگی فریدون آسرایی و اهنگسازی پیام شفاهی و «فصل پریشان شدنم» به خوانندگی و آهنگسازی علی زندوکیلی اشاره کرد.

در شش ماهه نخست سال جاری، سالار عقیلی برای ۴ قطعه دیگر به نام‎های می‌ترسم، قطعه مادر (به مناسبت روز مادر)، قطعه باران بهاری و قطعه دلبسته شدم از دفتر موسیقی مجوز دریافت نموده است.

این در حالی است که به نظر می‌رسد میزان درخواست مجوز برای آثار پاپ و تلفیقی بیشتر شده و آثار ارائه شده در حوزه سنتی افزایش نداشته است.

همچنین لازم به ذکر است گزارش صدور مجوز دفتر موسیقی هر هفته در قالب خبر منتشر می‌شود.

گفتنی است که برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر خواهد بود.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین