شکایت از لبه‌های تیز "آیفون ۱۲"

شکایت از لبه‌های تیز "آیفون ۱۲"

بسیاری از کاربران معتقدند این موضوع سبب می‌شود شرکت اپل برای این مسئله چاره‌ای بیندیشد در غیر این صورت کمتر کسی تمایل به خرید چنین گوشی با این قیمت را دارد.
کد خبر: ۸۶۴۹۰
بازدید : ۸۷۷۷
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
شکایت از لبه‌های تیز
 
بسیاری از خریداران آیفون ۱۲ با انتشار تصاویر و ویدئو‌هایی در فضای مجازی از طراحی جدید این گوشی شکایت کردند. آیفون ۱۲ محصول جدید اپل که به تازگی روانه بازار شده و دارای طراحی نسبتا جدیدی نسبت به سری‌های قبلی است به علت داشتن لبه‌های تیز، به یکی از پربحث‌ترین موضوعات این روز‌ها در فضای مجازی مبدل شده است.

بسیاری از خریداران آیفون ۱۲ تصاویر و ویدئو‌های متعددی منتشر می‌کنند که نشان می‌دهد به علت تیز بودن لبه‌های این گوشی از نگه داشتن آن در دستشان، پوست دستشان بریده و زخم شده است. این موضوع با واکنش‌های منفی کاربران و تردید افرادی که تمایل به خرید این گوشی داشتند همراه شده است.

شکایت از لبه‌های تیز

در یکی از ویدئو‌های منتشر شده نشان داده می‌شود که چگونه می‌توان با لبه‌های تیز گوشی آیفون ۱۲ سیب را پوست کند. بسیاری از کاربران معتقدند این موضوع سبب می‌شود شرکت اپل برای این مسئله چاره‌ای بیندیشد در غیر این صورت کمتر کسی تمایل به خرید چنین گوشی با این قیمت را دارد.
 
شکایت از لبه‌های تیز
 
منبع: اسپوتنیک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین