شخصیت شناسی؛ مشاغل مناسب برای شما کدامند؟!

یکی از مسائل بسیار مهم در زندگی ما انتخاب شغل مناسب است، زیرا علاوه بر اینکه از این طریق امرار معاش صورت می‌گیرد، انجام کاری که با شخصیت فرد متناسب و مطلوب وی باشد، باعث شادی و رضایت او از زندگی می‌شود.
کد خبر: ۸۹۰۱۷
بازدید : ۹۵۰۰
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
انجام کاری که با شخصیت فرد متناسب و مطلوب وی باشد باعث شادی و رضایت او از زندگی می‌شود. یکی از مسائل بسیار مهم در زندگی ما انتخاب شغل مناسب است، زیرا علاوه بر اینکه از این طریق امرار معاش صورت می‌گیرد، انجام کاری که با شخصیت فرد متناسب و مطلوب وی باشد، باعث شادی و رضایت او از زندگی می‌شود.

در این تست تنها کاری که باید انجام دهید این است که به شکل زیر نگاه کنید و بگویید که کدام مورد را ابتدا مشاهده کردید.
 
شخصیت شناسی؛ مشاغل مناسب برای شما کدامند؟!

۱- حلزون: اگر ابتدا حلزون را دیدید، شما فردی هستید که باید به میدان بروید و با افراد تعامل داشته باشید. اولین شغلی که برای شما مناسب به نظر می‌رسد، منابع انسانی است، اما تنها گزینه ممکن نیست. هر شغلی که با عقل، بیان و مهارت‌های فردی سر و کار داشته باشد برای شما مناسب است.

مشاغل متناسب با شما: نماینده منابع انسانی، مدیر دفتر، معلم، راننده اتوبوس، مددکار اجتماعی

۲- جمجمه: در صورتی که جمجمه را برای اولین بار مشاهده کردید، شغلی را انتخاب کنید که در حوزه هنر باشد. زمینه هنری افرادی که جمجمه را انتخاب می‌کنند، متفاوت است.

شغل‌هایی که مناسب شما هستند: نقاش، خواننده، نویسنده، مربی هنر

۳- اگر ابتدا عکس نقشه به چشمان شما خورد، برای مشاغلی که تحلیلی هستند متناسب هستید. شما می‌توانید مهندس، دانشمند و یا معمار باشید. مغز شما در حل مسائل دشوار مهارت دارد، بنابراین جهان را از توانایی خود بهره‌مند کنید.

شغل‌های که مناسب شما هستند: نماینده مالیات، وکیل، ریاضیدان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین