حقیقت خودکشی پسر ۱۴ ساله بعد لایو مینا نامداری

حقیقت خودکشی پسر ۱۴ ساله بعد لایو مینا نامداری

در ادامه حواشی لایوهای مینا نامداری، در روز‌های اخیر اخباری درباره خودکشی پسر ۱۴ ساله‌ای که با لایو مینانامداری مشهور شد، انتشار یافت اما بررسی‌ها نشان می‌دهد این هم یکی دیگر از جنجال‌هایی است که هدفش جهت‌دهی به اخبار شبکه‌های مجازی است.
کد خبر: ۸۹۴۳۲
بازدید : ۹۴۸۱
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
لایو اینستاگرام
فرادید| روز ۲۱ دی ماه خبر‌هایی مبنی بر خودکشی نوجوان ۱۴ ساله بعد از لایو با مینا نامداری در فضای مجازی منتشر شد. گزارش‌ها حاکی از آن است که این خبر شایعه بوده و واقعیت ندارد.

به گزارش فرادید، این پسر بعد از لایو غیر اخلاقی که با مینا نامداری داشته و باتوجه به هتک حرمت خانواده‌اش از سوی آن‌ها محدود شده است و اجازه فعالیت در اینستاگرام ندارد. شایعه پردازان به دلیل بی خبری از وی اخبار خودکشی کردن او را منتشر کردند.صحبت‌های جنجالی این پسر در اینستاگرام به صورت لایو با مینا نامداری سرو صدای زیادی به پا کرد تا جایی که برخی کاربران کار او را مصداق بارز کودک آزاری دانستند.در ادامه حواشی این ویدئو در روز‌های اخیر اخباری درباره خودکشی این پسر ۱۴ ساله انتشار یافت اما بررسی‌ها نشان می‌دهد این ادعا‌ها دروغ بوده است.

ماجرای لایو مینا نامداری با پسر ۱۴ ساله

صحبت‌های مینا نامداری در لایو با نوجوان ۱۴ ساله درباره مسائل غیراخلاقی و در تضاد با عرف جامعه بود که پس از منتشر شدن با واکنش‌های زیادی از سوی کاربران مواجه شد. در این لایو ۱۵ دقیقه‌ای خود مینا نامداری هم از صحبت‌های پسر تعجب می‌کند و می‌گوید تصور نمی‌کرده کمدی‌هایش باعث چنین اتفاقی شود.

برخی کاربران در واکنش به این ویدئو از آزادی عمل بیش از حد نوجوانان در استفاده از تبلت و موبایل و گوشی و البته بدون هیچ نظارتی از سوی والدین انتقاد کردند.
 

واکنش آذری جهرمی به ماجرای ویدئوی پسر ۱۴ ساله

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره فایل پخش شده در فضای مجازی گفت: پنج یا چهار شب پیش دوستی از عرصه خبر این فایل را برای من ارسال کرد و به من اطلاع داد که گویا اتاق فکری برای من طراحی شده که به بنده در راستای فیلتر اینستاگرام حمله شود، این فایل به دست من رسید و من پاسخ لازم را داده ام، از من خواسته شد در رابطه با فیلترینگ تدبیر کنم که من هم پاسخ دادم. مسئولیت پالایش و فیلترینگ بر عهده مجموعه دیگری است و در آن حوزه خودشان نظر می‌دهند.

 اما انصافا فیلم تلخ و آزار دهنده بود. به نظر می‌رسد، نهاد‌هایی که مسئولیت امداد رسانی به کودکان و نوجوانان را در این شرایط دارند، باید وارد عمل شوند و به جای پخش این ویدیو به وضعیت این خانواده رسیدگی شود. من هم از چند شب پیش در تلاش هستم، آدرسی از این کودک و خانواده پیدا کنم تا در صورت امکان کمکی به آن‌ها صورت بگیرد و این کودک معصوم، نجات پیدا کند.
 

بیوگرافی مینا نامداری

مینا نامداری که یک مدل و فعال اینستاگرامی است، ۵ آبان ۱۳۶۹ در تهرا ن متولد شد. او که فارغ التحصیل رشته هنر و نقاشی است برای ادامه تحصیل عازم بلژیک می‌شود و دو سال در یکی از دانشگاه‌های بلژیک تحصیل می‌کند ، اما در نهایت از دانشگاه اخراج می‌شود.

بعداز این ماجرا به ترکیه می‌رود و نمایشگاه هنری خود را برپا می‌کند و مدتی را در آنجا مشغول برگزاری وفروش آثار هنرمندان می‌شود. در جریان برگزاری این نمایشگاه‌ها با کارگردان ترکی آشنا شده و به پیشنهاد او در یکی از سریالهایش در نقش کوتاهی بازی می‌کند.

بازی در این سریال مقدمه ورود او به عرصه مدلینگ می‌شود و تاکنون نیز در همین زمینه فعالیت می‌کند.

ماجرای دستگیری مینا نامداری

بعد از لایو غیراخلاقی مینا نامداری با پسر ۱۴ ساله‌ای که اینبار خبر خودکشی‌اش شایعه شده و رسانه‌ای شدن این ویدئو و واکنش‌های کاربران در اینستاگرام و توئیتر مینا نامداری بازی جدیدی را شروع کرد.

او در لایو اینستاگرام در حالی که گریه می‌کرد مدعی شده بود دستگیر شده و قرار است به ایران بازگردانده شود. البته، ممکن نیست این فیلم واقعی باشد چرا که روند بازداشت توسط پلیس و یا پلیس اینترپل بسیار متفاوت است.

مینا نامداری در ویدیویی که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد خود را پوشانده و ادعا می‌کند که در خاک ترکیه بازداشت شده و گوشی را به او داده‌اند تا ابراز پشیمانی کند.
 
استوری مینا نامداری در اینستاگرام
این در حالی است که اگر فردی در کشور ترکیه بازداشت شود، تا زمان صدور حکم قاضی آن کشور، در بازداشت به سر می‌برد و بعد از آن نیز به ایران دیپورت می‌شود و در پایان کار با مأموران ایرانی مواجه خواهد شد.

برخی از کاربران و رسانه‌های غیر رسمی معتقدند، این لایو و گریه نیز بازی جدیدی از به اصطلاح شاخ‌های اینستاگرامی در ترکیه است، چرا که پس از گذشت مدتی نامداری بار دیگر در فضای مجازی شروع به فعالیت کرده بود.

مینا نامداری به کمک حواشی ایجا شده مثل صحبت با پسر ۱۴ ساله در لایو و همچنین انتشار ویس‌های خود با یک فوتبالیست توانسته بیش از نیم میلیون نفر دنبال کننده جذب کند.


برچسب ها: مینا نامداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه