اخبار حوادث روز، ۹۹/۱۰/۳۰

اخبار حوادث روز، ۹۹/۱۰/۳۰

در صدر اخبار حوادث روز، خبر تلخ مرگ کودک ۵ ساله که در آتش سوزی جان خود را از دست داده بود منتشرشد. طبق گزارش، این کودک قربانی اختلافات مرد معتاد همسایه با خانواده خود شده بود.
کد خبر: ۸۹۵۹۵
بازدید : ۱۰۳۴۲
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
سر خطِ اخبار حوادث روز
 
امروز ۹۹/۱۰/۳۰ در دنیای حوادث، اتفاقات تلخی رقم خود. قتل کودک ۵ ساله به دست مرد معتاد، افشای راز مرد همسرکش با دوربین مدار بسته، همدستی زوج جوان در قتل مرد مزاحم، بخشش مردی که در نوجوانی مرتکب قتل شده بود و ... سر تیتر اخبار حوادث امروز بودند.

در ادامه گزارش مروری خواهیم داشت بر مهم‌ترین حوادثی که سر خط خبری روزنامه‌های امروز بودند: 

قتل کودک ۵ ساله به دست مرد معتاد

در صفحه حوادث روزنامه شرق، خبر تلخ مرگ کودک ۵ ساله که در آتش سوزی جان خود را از دست داده بود منتشرشد. طبق گزارش، این کودک قربانی اختلافات مرد معتاد همسایه با خانواده خود شد...

بخشش نوجوانی که مرتکب قتل شد

در ادامه گزارشات روزنامه شرق در صفحه حوادث روز، در میان خبر‌های تلخ، بخشش نوجوانی که مرتکب قتل شده بود شاید کمی برای خوانندگان خوشایند بوده باشد.

پسر نوجوان که اکنون مردی ۲۵ ساله است در جریان یک درگیری خیابانی و در حالی که به دلیل مصرف الکل مشاعر خود را ازدست داده بود و در حالت طبیعی قرار نداشت با ضربه چاقو جوانی ۳۰ ساله را از پا درآورد...

افشای قتل همسر با بررسی دوربین مدار بسته

روزنامه ایران در قسمت حوادث روز، خبر از یک جنایت خانوادگی داد که با بررسی دوربین‌های مداربسته، قاتل همسرکش شناسایی شد.

این مرد به دلیل اختلافاتی که با همسرش داشت اورا خفه و در حاشیه شهر تهران دفن کرده و گزارشی دروغ از ناپدید شدن همسرش به پلیس ارائه داده بود، غافل از اینکه دوربین‌های مداربسته همه چیز را ثبت کرده بودند...

همدستی زوج جوان در قتل مرد مزاحم

باز هم خیانت همسر، عاقبت تلخ و شومی داشت، روزنامه ایران، قتل مرد مزاحم را به دست زن و شوهر جوان تیتر خبر‌های حوادث کرده بود.

زن جوان در پی پشیمانی از خیانت خود به همسرش و به دنبال تهدید‌های مرد مزاحم ، با همدستی شوهر خود او را به قتل می‌رسانند...

در لابه لای صفحه حوادث روزنامه ها، خبر حکم قصاص و ۶۵ سال حبس برای ۳ جنایتکاری که مرد طلافروش را ربوده و به قتل رسانده بودند نیز به چشم می‌خورد. یکی از متهمان پرونده از بستگان مقتول بوده که با دستگیری و اعتراف، پلیس دو همدست او را دستگیر می‌کند و تحویل مقامات قضایی می‌دهد.

همچنین اختلاف برسر ارثیه پدری، جنایتی خانوادگی را رقم زد. روزنامه ایران در گزارش این خبر می‌نویسد: هردو برادر معتاد بوده و روز حادثه به دلیل مصرف زیاد مواد حالت طبیعی نداشتند و در جریان اختلاف بر سر ارثیه یکی از برادر‌ها دست به قتل دیگری می‌زند.

روزنامه خراسان نیز در گزارش حوادث روز، خبر از تصادف مرگبار یک دستگاه پراید با ساینا داده است که موجب کشته شدن ۵ نفر در آتش و مجروح شدن یک نفر شد. علت حادثه انحراف به چپ پراید و برخورد شدید با خودروی ساینا که حامل سوخت قاچاق بوده بیان شده است.
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه