قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز چهارشنبه ۱ بهمن ماه ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز چهارشنبه ۱ بهمن ماه ۹۹

قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۴۶ دلار رسیده است که معادل ۳۱ میلیون و ۹۳۹ هزار تومان است. همچنین قیمت بیت کوین هم به ۳۵ هزار و ۴۰۲ معادل ۸۳۹ میلیون و ۷۰۵ هزار تومان رسیده است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۹ سنت معادل ۶ هزار و ۹۹۱ تومان معامله می‌شود.
کد خبر: ۸۹۶۵۹
بازدید : ۴۴۵۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز چهارشنبه ۱ بهمن ماه ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل دی ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا در میانه هفته جاری به ۳۵ هزار و ۴۰۲ معادل ۸۳۹ میلیون و ۷۰۵ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۴۶ دلار رسیده است که معادل ۳۱ میلیون و ۹۳۹ هزار تومان است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۹ سنت معادل ۶ هزار و ۹۹۱ تومان معامله می‌شود.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۳۰۹ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۷۲ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است.  این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۷۰۴ درصدی توانسته تا کانال ۱۳۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۵۹ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۱۳ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۹۶ درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۲۷ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۲۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل پس از ریزش تاریخی

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت.  

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل در روز چهارشنبه 1 بهمن ماه تا ساعت 13:00
 

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

35.402

839 میلیون و 705 هزار تومان 

اتریوم

1346

31 میلیون و 939 هزار تومان

ریپل

 0.295

 6 هزار و 991 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین