ماجرای صدای انفجار در خیابان نارمک چه بود؟

ماجرای صدای انفجار در خیابان نارمک چه بود؟

صدای انفجار در خیابان نارمک تهران شب گذشته ۱۱ بهمن ماه ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه شنیده شد و بعد از اطلاع به سامانه ۱۲۵، ماموران سازمان آتش نشانی به محل حادثه منطقه نارمک خیابان آیت اعزام شدند.
کد خبر: ۹۰۰۴۷
بازدید : ۳۳۳۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
صدای انفجار در نارمک
 
فرادید| صدای انفجار در نارمک تهران، خبری بود شب گذشته در فضای مجازی منتشر شد. سخنگوی آتش نشانی تهران دراین باره گفت: این موضوع در رسانه‌های مجازی بسیار بزرگ نمایی شده است.

به گفته جلال ملکی ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه دیشب صدای انفجاری در منطقه نارمک تهران واقع در خیابان آیت شنیده شد و بعد از اطلاع به سامانه ۱۲۵، ماموران سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که در ابتدا گفته شده بود موتورخانه یک ساختمان ۴ طبقه دچار انفجار و تخریب شده است.

به گزارش فرادید؛ سخنگوی آتش نشانی تهران افزود: با رسیدن ماموران سازمان آتش نشانی ماموران متوجه می‌شوند این حادثه مربوط به انفجار موتورخانه نیست، زیرا در کنار رمپ ورودی این ساختمان که پارکینگ قرار داشت فردی در انبار مشغول به کار بوده است که ناگهان صدای انفجار از این انبار بلند می‌شود.
 
ملکی در ادامه  از حادثه انفجار یک پیک‌نیک (اجاق گاز) خانگی در منطقه نارمک خبر داد و گفت: در این حادثه یک مرد ۶۰ ساله دچار سوختگی شد.
 
جزئیات حادثه انفجار در خیابان نارمک
 
وی تصریح کرد: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد که در طبقه زیر زمین یک ساختمان چهار طبقه مسکونی یک دستگاه پیک‌نیک کوچک در قسمت انباری انفجاری رخ داده بود اما این انفجار منجر به آتش‌سوزی نشد.

او در ادامه بیان کرد: انفجار لحظه‌ای بوده است و هیچ آسیبی به ساختمان وارد نشده بود و این فردی که در انبار کنار رمپ بوده است آسیب جزئی دیده بود که ماموران، محل را ایمن سازی و بعد از گذشت نیم ساعت از محل خارج می‌شوند.
 
به گفته ملکی، مرد ۶۰ ساله به دلیل شدت سوختگی تحویل عوامل اورژانس شد و آتش‌نشانان لحظاتی قبل به این عملیات پایان دادند.
برچسب ها: نارمک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین