داستان بازداشت مدیران شهرخودرو

داستان بازداشت مدیران شهرخودرو

پس از گمانه زنی‌های متفاوت در باره علت بازداشت مدیران شهر خودرو، محمد حسین درودی، دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی در این رابطه اعلام کرد که علت بازداشت مدیران شرکت تخلف درخصوص پیش‌فروش خودرو بوده است.  
کد خبر: ۹۰۱۶۳
بازدید : ۵۳۸۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
بازداشت مدیران شهرخودرو
فرادید| در حالی که شهرخودرویی‌ها با پیروزی مقابل سپاهان در شادی برد بودند، حالا خبر رسیده است که دو عضو هیات مدیره این شرکت شهرخودرو توسط دستگاه‌های امنیتی بازداشت شده اند. البته مدیران شهرخودرو می‌گویند که این بازداشت ارتباطی به فوتبال ندارد و به تجارت این شرکت مربوط است.

به گزارش فرادید، عصر روز یکشنبه بود که رسانه‌ها خبر دادند فرهاد حمیداوی مالک شهر خودرو به همراه حاجیان از اعضای هیات مدیره این شرکت تحت بازداشت نیرو‌های امنیتی قرار گرفته اند. همان روز کانال‌های خبری به نقل از اعضای هیات مدیره شهرخودرو مدعی شده بودند که این بازداشت‌ها ارتباطی به باشگاه فوتبال شهر خودرو نداشته است.

مدیران شهرخودرو می‌گویند اختلاف میان شهرخودرو، ریگان خودرو و سازمان حمایت از مصرف کنندگان علت این بازداشت‌ها بوده است.  

برخی از رسانه‌ها هم مدعی شده اند که علت بازداشت مدیران شهر خودرو به علت تخلف در پیش فروش خودرو بوده است.

اما در این میان دسته دیگری هم بدهی‌های باشگاه شهرخودرو را دلیل بازداشت فرهاد حمیدوای و حاجیان عنوان کرده و می‌گویند که «شهر خودرو پیش از این یک بار به دلیل پرداخت نکردن بدهی هایش به مجموعه ورزشی امام رضا، در خطر لغو بازی و از دست دادن میزبانی بود که پا درمیانی مهدی رحمتی باعث شد هیات فوتبال مشهد و اداره کل ورزش و جوانان خراسان به شهر خودرو برای پرداخت بدهی اش مهلت داده شد و این تیم در ورزشگاه امام رضا بازی اش را مقابل سایپا انجام داد.».

اما پس از بالاگرفتن شایعه ها، یکی از مدیران باشگاه شهر خودرو که نخواست نامش فاش شود به باشگاه خبرنگاران جوان گفته است که «مجموعه شهر خودرو یک هلدینگ است که شامل بخش‌هایی همانند فروش خودرو، پزشکی، آی تی و باشگاه فوتبال می‌شود که موضوع بازداشت مدیران شهر خودرو ارتباطی به فوتبال ندارد. همچنین تیم ما در حال انجام تمرینات  خود در زمین شماره ۲ ورزشگاه امام رضا (ع) است تا برای دیدار روز پنج شنبه برابر تیم مس رفسنجان آماده شود.»

او همچنین گفته «دستگیری مدیران شهر خودرو را نه تایید نه تکذیب می‌کنم. اختلاف بین شهر خودرو، شرکت ریگان خودرو و شرکت حمایت از مصرف کننده باعث شد که دادستان مشهد اقداماتی را انجام بدهد و با توجه به شکایت عمومی برخی از مدیران شهر خودرو  را بازداشت  کند.»
بازداشت شهرخودرو

علت بازداشت مدیران شهر خودرو چه بود؟

پس از گمانه زنی‌های متفاوت در باره دلیل بازداشت مدیران شهر خودرو، محمد حسین درودی، دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی در این رابطه اعلام کرد که علت بازداشت مدیران شرکت تخلف درخصوص پیش‌فروش خودرو بوده است.  

او می‌گوید: «شکایت انجام شده در این پرونده، درخصوص پیش‌فروش خودرو است. آمار دقیقی درباره تعداد شاکیان این پرونده فعلا نمی‌توانیم ارائه کنیم، اما آنچه مسلم است اینکه تعداد زیادی هستند که پیش‌بینی می‌کنیم به تعداد آن‌ها نیز افزوده شود، اما مردم در‌این‌باره نگرانی نداشته باشند، زیرا به‌صورت ویژه این پرونده از طریق دادستانی مشهد در‌حال پیگیری است.»

طبق گفته دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی، این پرونده به تیم فوتبال شهرخودرو ارتباطی ندارد.

درودی همچنین گفته است که هوادارن فوتبالی نیز نگران این موضوع نباشند. همان‌طور که تأکید کردم موضوع پرونده درباره پیش‌فروش خودرو بوده است که پرونده آن همچنان باز است. ما نیز به‌دنبال این موضوع هستیم تا تیم فوتبال شهرخودرو در این موضوع آسیبی نبیند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین