قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۳۵ هزار و ۸۰۸ معادل ۸۸۹ میلیون و ۸۳۶ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۵۲۵ دلار رسیده است که معادل ۳۷ میلیون و ۹۰۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۳۷ سنت معادل ۹ هزار و ۳۷۹ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۸۷۵ تومان رسید.
کد خبر: ۹۰۲۲۳
بازدید : ۶۰۴۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل دی ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۳۵ هزار و ۸۰۸ معادل ۸۸۹ میلیون و ۸۳۶ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۵۲۵ دلار رسیده است که معادل ۳۷ میلیون و ۹۰۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۳۷ سنت معادل ۹ هزار و ۳۷۹ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۸۷۵ تومان رسید.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۲۸۸ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۰۱ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۷۱۷ درصدی توانسته تا کانال ۱۵۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۷۴ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۶۴ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۲۸۵ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۶۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۳۶۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل و تتر

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۳۷ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۲۷ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۲۷ میلیارد و ۲۱ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۲۷ میلیارد و ۹۵۸ میلیون می‌رسد. تتر طی هفته گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۴ هزار تومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز چهارشنبه 15 بهمن تا ساعت 13:45

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

35.808 

889 میلیون و 836 هزار تومان 

اتریوم

1525

37 میلیون و 908  هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 875 تومان

ریپل

 0.377

9 هزار و 379 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین