تیپ جنجالی نوید محمدزاده در جشنواره فجر

کاربران زیادی در این باره حرف زده اند. برخی از این پوشش انتقاد کرده‌اند، برخی ابراز تعجب کرده اند و عده‌ای هم از محمد زاده دفاع کرده اند. منتقدان می‌گویند لباس او مناسب اختتامیه جشنواره نبوده است.
کد خبر: ۹۰۴۲۲
بازدید : ۱۰۰۹۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
پوشش نوید محمدزاده خبرساز شد
 

پوشش عجیب نوید محمدزاده باز هم در اختتامیه جشنواره تئاتر فجر خبرساز شد. لباس‌های متفاوت و چروک این بازیگر تئاتر و سینما واکنش کاربراین شبکه‌های اجتماعی را در پی داشت.

کاربران زیادی در این باره حرف زده اند. برخی از این پوشش انتقاد کرده‌اند، برخی ابراز تعجب کرده اند و عده‌ای هم از محمد زاده دفاع کرده اند. منتقدان می‌گویند لباس او مناسب اختتامیه جشنواره نبوده است.

کاربری نوشته است: "نوید محمدزاده هر سال با خودش چالشِ "امسال خزترین تیپو بزنم» رو اجرا می‌کن. " کاربران با نگاه طنز به ماجرا پرداخته اند و نوشته اند که لباس هایش را از دیوار مهربانی تهیه کرده است.

برخی هم پوشش او را با سلبریتی‌های خارجی مقایسه کرده اند. کاربری نوشته "چرا اونا دیوید بکهام دارن ما نوید محمدزاده؟! "
 
نوید محمدزاده
عده‌ای هم معتقدند محمدزاده به دنبال کسب شهرت بیشتر است و از این طریق می‌خواهد جلب توجه کند. فردی نوشته است: «میدونستید اگر نوید محمدزاده یه تیپ شیک و رسمی میزد هیچوقت انقد دیده نمیشد؟ ولی الان خوشحاله که تمام اینستا و توییتر پر شده از عکسش! عایا میدونستید سلبریتی "شهوت دیده شدن" داره؟ جنس لباس پوشیدن‌های ایشون هم از جنس همون جیغ‌های بنفش سحر زکریاست!»

برخی هم بدو پوشش محمد زاده را دارای معنا و مفهوم خاصی دانسته اند. به عقیده یک کاربر "انقدر ذهنمون رو محدود به یکسری چارچوب‌های تنگ و مشخص کردیم که به این استایل نویدمحمدزاده میگیم خز؟! این استایل خز نیست، ساختار شکنه! خَز، پوشیدنِ جوراب سفید با کالج مشکیه. "

یا فرد دیگری معتقد است: «- شاید داره علیه اشرافی گری یا مادی گرایی کار میکنه! - شاید داره در مسیر خودسازی و ریاضت نفس خودش کار میکنه! - شاید از عمد خودشو شبیه یسری افراد کرده تا با وجود تمام نداری هاشون، دلخوشی بهشون بده! وخیلی شاید‌های دیگه که میشه به جای تخریب و توهین با نگاه صحیحتر دید.».

اما عده‌ای هم می‌گویند پوشش امری شخصی است و به کسی ارتباطی ندارد. محمدزاده هم هر چه بخواهد می‌تواند بپوشد. کاربری نوشته: «واقعا نمی‌فهمم چرا به لباس پوشیدن نوید محمدزاده گیر میدین بعد میگین لباس پوشیدن من به کسی ربطی نداره خیلی مسخرس.»
نظرات بینندگان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
0
0
بی انصاف نباشین این نوع لباس پوشیدن وخواسته بفهمونه هستن کسایی که ندارن وموردنگاه وتمسخردیگرانند
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه