راهیابی گروه مجاز به فینال عصر جدید
فینالیست‌های عصر جدید کامل شدند

راهیابی گروه مجاز به فینال عصر جدید

دیشب در برنامه عصر جدید با اعلام رأی مردمی، گروه مجاز توانست با کسب دو میلیون و ۶۴۱ هزار و ۲۷۷ رای به فینال عصر جدید راه پیدا کند.
کد خبر: ۹۰۵۴۸
بازدید : ۷۱۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
اجرای گروه مجاز
 
فرادید| گروه مجاز در بخش آرا مردمی توانست با کسب دو میلیون و ۶۴۱ هزار و ۲۷۷ رای به فینال عصر جدید راه پیدا کند. این گروه در قسمت پنجم از مرحله نیمه نهایی که ۱۹ بهمن پخش شد همراه با علی فریادی شرکت کننده دیگر برنامه به رقابت پرداختند.

در این قسمت گروه مجاز دومین اجرای این برنامه را بر عهده داشتند و ۴ چراغ سفید داوران را کسب کردند و منتظر آراء مردم برای رسیدن به فینال عصرجدید بودند که شب گذشته این مهم برای گروه مجاز اتفاق افتاد.

درباره گروه مجاز

گروه مجاز یکی از گروه‌های محبوب عصر جدید است که امسال توانستند کم کم به فینال نزدیک شوند.

اعضای اصلی این گروه از ۴ نفر تشکیل شده اند که سال پیش در گروه‌های مختلف در این برنامه حضور داشتند، اما امسال آن‌ها در کنار هم در گروه مجاز فعالیت می‌کنند. علی دهقان، حسین محمدی، مسعود مظفری و محسن فرجی ۴ عضو اصلی گروه مجاز هستند.

سبک کاری آن‌ها بیشتر انتقال مطالب با معنا و مفهوم اصلی با زبان بدن و حرکات بدن است. آمادگی بدنی خوبی دارند تا بتونند روی صحنه با حرکات بدنی مفاهیم رو به ببننده انتقال بدهند؛ و اینکه در برنامه اخیر یک پانتومیم موزیکال اجرا کردند که بسیار مورد توجه مردم و داوران قرار گرفت.

فینال عصر جدید چه زمانی پخش می‌شود؟

فینال فصل جدید برنامه عصرجدید، عید مبعث از شبکه سه سیما پخش خواهد شد و بعد از آن، مردم با رای به اجرای برگزیده خود از میان پنج فینالیست، قهرمان فصل دوم را مشخص می‌کنند.

به گزارش فرادید؛ دیشب با پخش آخرین برنامه اعلام نتایج از مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید، تکلیف دو فینالیست دیگر از این برنامه مشخص شد. گروه ستاره هشتم، گروه جوانمردان ایران‌زمین و گروه فرشتگان نینجا تا اینجا به رقابت نهایی مسابقه تلویزیونی عصرجدید رسیده‌اند و دیشب با رای مردم عرفان طهماسبی و گروه مجاز ترکیب پنج فینالیست را کامل کردند.
 
پخش عصرجدید تا پایان سال، با ویژه برنامه‌های مختلفی از جمله مستند فینالیست‌ها و باشگاه مهارت، شنبه‌ها و یکشنبه‌ها ادامه دارد. نتایج فینال و قهرمان، یک روز مانده به سال تحویل و در یک ویژه‌برنامه، به بینندگان این رقابت تلویزیونی معرفی خواهد شد. تکلیف مقام‌های دوم تا پنجم هم در همین ویژه برنامه نوروزی مشخص می‌شود.
 
اجرای گروه مجاز در مرحله نیمه نهایی عصر جدید
 
برچسب ها: عصر جدید فینال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه