قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز پنج شنبه ۳۰ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز پنج شنبه ۳۰ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۵۲ هزار و ۱۶۲ معادل یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون و ۲۷ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۹۰۰ دلار رسیده است که معادل ۵۱ میلیون تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۴ سنت معادل ۱۴ هزار و ۷۴۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۸۴۰ تومان رسید.
کد خبر: ۹۰۷۳۰
بازدید : ۴۵۹۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز پنج شنبه ۳۰ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۹ بهمن ماه به ۵۲ هزار و ۵۳۳ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۵۲ هزار و ۱۶۲ معادل یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون و ۲۷ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۹۰۰ دلار رسیده است که معادل ۵۱ میلیون تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۴ سنت معادل ۱۴ هزار و ۷۴۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۸۴۰ تومان رسید.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۱۵ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۵۳ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۲۹ بهمن ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۲ هزار و ۵۳۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۵۷۷ درصدی توانسته تا کانال ۱۹۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۰۷ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۲ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۸۹ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۶۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۶۶۳ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۵۴ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۲ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۲ میلیارد و ۲۴۰ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۳ میلیارد و ۵۰۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۶ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز پنج شنبه 30 بهمن تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

52.162 

یک میلیارد و 400 میلیون و 27 هزارتومان 

اتریوم

1900

51 میلیون تومان

تتر

1

26 هزار و 840 تومان

ریپل

 0.549

14 هزار و 741 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین