قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز شنبه ۲ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز شنبه ۲ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۵۵ هزار و ۷۳۴ معادل یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون و ۶۱۴ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۰۱۵ دلار رسیده است که معادل ۵۳ میلیون و ۸۱۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۶ سنت معادل ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۰۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز با رشد شگفت انگیز به ۲۹۴ دلار معادل ۷ میلیون و ۷۰۷ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۰۷۷۶
بازدید : ۳۹۲۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
قیمت بیت کوین، اتریوم، بایننس و ریپل امروز شنبه ۲ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۱ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۵۶ هزار و ۶۰۰ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۵۵ هزار و ۷۳۴ معادل یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون و ۶۱۴ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۰۱۵ دلار رسیده است که معادل ۵۳ میلیون و ۸۱۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۶ سنت معادل ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌شود.
 
قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۰۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز با رشد شگفت انگیز به ۲۹۴ دلار معادل ۷ میلیون و ۷۰۷ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۷۶ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۷۷ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۱ اسفند ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۶ هزار و ۶۰۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۶۷۳ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۲۲ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۵۴ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۱۳ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۶۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۶۶۳ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۵۶ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۳ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۳ میلیارد و ۵۳۱ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۴ میلیارد و ۹۰۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۶ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز شنبه 2 اسفند تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

55.734 

یک میلیارد و 460 میلیون و 614 هزارتومان 

اتریوم

2015

53 میلیون  و819 هزارتومان

بایننس

294

7 میلیون و 707 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 204 تومان

ریپل

 0.569

14 هزار و 900 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین