اخبار حوادث روز، ۹۹/۱۲/۰۳

در گزارش اخبار حوادث امروز ۳ اسفند ماه، به دنبال مرگ زن جوان هنگام سقط جنین، بازپرس جنایی برای خانم دکتر به اتهام مباشرت در قتل شبه عمدی و سقط جنین غیر قانونی و برای منشی‌اش، به اتهام معاونت در سقط جنین غیر قانونی، قرار بازداشت صادر کرد.
کد خبر: ۹۰۸۰۹
بازدید : ۹۶۶۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸
حوادث روز
 
فرادید| بخش اخبار حوادث روزنامه‌های صبح ایران، امروز ۳ اسفند ماه ۱۳۹۹ گزارش‌هایی از وقوع انواع جرم و جنایت در نقاط مختلف کشور را منتشر کردند.

کودک آزاری، قتل، سرقت، کلاهبرداری و ... تیتر خبری وقایع و اتفاقات امروز است که به صورت خلاصه و گزیده آن‌ها را مرور می‌کنیم:

ماجرای مهمانی که با گلوله کشته شد

سر خط اخبار حوادث روزنامه خراسان ماجرای مرد جوانی بود که قربانی درگیری و اختلافات خانوادگی ۳ برادر بر سر ارث و میراث شد. مقتول که مهمان یکی از برادر‌ها بود به ضرب گلوله به دست برادر دیگر به قتل رسید...

همسرکشی با کمک شوهرخواهر

روزنامه شرق در بخش حوادث گزارشی از یک همسرکشی منتشر کرد. زن جوان که با همدستی شوهر خواهر خود همسرش را به قتل رسانده بود با بخشش اولیای دم که فرزندانش بودند از قصاص نجات پیدا کرد ...

شکنجه کودک ۹ ساله در سبزوار

تیتر خبری صفحه حوادث روزنامه شهروند ماجرای دردناک و تأسف بار کودک آزاری به دست پدر و نامادری بود. بر اساس گزارش‌ها کودک ۹ ساله به حدی شکنجه شده که احتمال دارد انگشتان پایش قطع شوند و همچنین پزشکان تأید کردند که دچار سوءتغذیه شدیدی شده است...

اعدام زنی که همسرش را کشت

زن جوان که با همدستی فرزندانش شوهر خود را با کلت کمری به قتل رسانده بود در زندان رجائی شهر کرج اعدام شد. این درحالی است که پسر او را اتهام تبرئه و دخترش به ۵ سال حبس محکوم شد...

در ادامه اخبار حوادث روز می‌خوانیم: خواستگار قلابی که با سوءاستفاده از تصاویر شخصی دختران جوان اقدام به تهدید آن‌ها کرده بود، از سوی کارشناسان پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

به دنبال شکایت دختری جوان مبنی بر اخاذی از او در فضای مجازی از سوی فردی ناشناس و تهدید به انتشار تصاویر و هتک حیثیت در شبکه‌های اجتماعی، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتای استان مازندران قرار گرفت.

با توجه به ارائه مستندات از سوی شکات و با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی صورت‌گرفته از سوی تیم کارشناسان پلیس، متهم مورد شناسایی قرار گرفت و مشخص شد او با خواستگاری از شاکی به منزل آن‌ها رفت‌و‌آمد داشته و پس از شنیدن جواب رد، بعد از گذشت مدتی با جعل هویت و ایجاد حساب کاربری جعلی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، با تهدید انتشار تصاویر خصوصی این دختر، قصد اخاذی از او را داشته است.

در نهایت با هماهنگی مقام قضائی، این مجرم سایبری دستگیر و به مقامات ذی‌صلاح قانونی تحویل داده شد. متهم پس از دستگیری در ابتدا منکر هرگونه جرمی شد و با سخنان گمراه‌کننده قصد فریب پلیس را داشت، اما بعد از روبه‌رو‌شدن با ادله دیجیتال انکارناپذیر، لب به سخن گشود و ضمن اعتراف به جرمش گفت به همین شگرد اقدام به اخذ تصاویر خصوصی ۱۰ دختر جوان با نیت اخاذی کرده است.

این مرد توضیح داد: با عنوان خواستگار دختران جوان را فریب می‌دادم و بعد از اینکه رابطه ما صمیمی می‌شد، عکس‌هایشان را از آن‌ها می‌گرفتم. سپس مرحله بعدی نقشه‌ام را برای اخاذی اجرا می‌کردم و تصورم این بود که این افراد از ترس آبرو شکایت نمی‌کنند.

همچنین به دنبال مرگ زن جوان هنگام سقط جنین، خانم دکتر و منشی او بازداشت و مطب به دستور بازپرس جنایی پلمب شد. ۴ بعد از ظهر پنجشنبه ۳۰ بهمن گزارش مرگ زن جوانی در یک مطب زنان و زایمان در محدوده تهرانپارس به بازپرس جنایی اعلام شد.

با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس حبیب‌الله صادقی آغاز شد؛ در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که زن جوان به همراه همسر و مادرش برای سقط جنین به مطب مراجعه کرده، اما هنگام سقط جنین به خاطر شدت خونریزی تسلیم مرگ شده است.

با مشخص شدن این موضوع تحقیقات از خانواده زن جوان صورت گرفت و همسر او گفت: نازنین، برای دومین بار باردار شد؛ زمانی که در هفته ۱۵ بارداری بود در معاینات پزشکی متوجه شدیم جنین مبتلا به سندروم دان است، به همین خاطر تصمیم به سقط جنین گرفتیم.

به مطب خانم دکتری رفتیم و او برای پنجشنبه به ما وقت عمل داد، روز حادثه من ومادرزنم به همراه نازنین راهی مطب شدیم. همسرم حالش خوب بود، اما هنگام سقط جنین حالش وخیم شد و بعد هم فوت کرد. حالا هم از خانم دکتر و منشی‌اش که باعث مرگ همسرم شده‌اند، شکایت دارم.

به دنبال شکایت مرد جوان؛ به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، خانم دکتر ۴۰ ساله و منشی او بازداشت شدند. همچنین بازپرس جنایی دستور پلمب مطب را نیز صادر کرد. خانم دکتر در تحقیقات عنوان کرد: نازنین یکی از بیمارانم بود، اما هنگام عمل دچار خونریزی شدید شد و بعد از آن فوت کرد؛ اصلاً تصور نمی‌کردم که زن جوان بر اثر این اتفاق جانش را از دست بدهد.

بدین ترتیب بازپرس جنایی برای خانم دکتر به اتهام مباشرت در قتل شبه عمدی و سقط جنین غیر قانونی و برای منشی‌اش، به اتهام معاونت در سقط جنین غیر قانونی، قرار بازداشت صادر کرد.
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین